SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Złamana ręka

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 533
Witam. Niecały miesiąc temu złamałem rękę, dokładniej mówiąc "skośne złamanie trzonu IV kości śródręcza". W poniedziałek, po 4 tygodniach noszenia zdejmują mi gips. Gram w piłkę amatorsko (liga szóstek/siódemek) i chciałbym się dowiedzieć od osób, które miały podobne urazy/złamania czy do gry w piłkę korzystały z ortezy na rękę? Jeśli tak to jakiej i czy przyspieszyło to powrót na boisko? Wiem, że dużo okaże się po zdjęciu gips i RTG, wtedy z ortopedą wszystko ustalę alę wolę też dopytać tutaj. Znalazłem ortezę przeznaczoną do tego typu złamań i jestem ciekaw czy pomogłaby mi w szybszym powrocie na boisko - http://ortezy.pl/pl/p/Orteza-palca-reki-AM-SP-01/378
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Jak zdjemią Ci gips orteza nie jest potrzebna, chyba że uznają że jeszcze nie do konc się zrosło i potrzeba jakiegoś usztywnienia, mój wujek np gipsu nie miał tylko od razu orteze mu dali jak złamał kość pod bicepsem. Z graniem tzreba uważać bo jak dostaniesz piłką w rękę to moze być znowu nie ciekawie jak sie dobrze nie zrosło.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 533
Wiem, że przeważnie ortezę zakłada się zamiast gipsu natomiast obawiam się, że jak np. dostanę piłką lub upadnę to znowu mogę sobie coś zrobić - w tym celu pytałem o założenie ortezy tylko na czas meczu aby chroniła ona ręke przed takiomi sytuacjami.


Zmieniony przez - dzipkis w dniu 10/12/2017 1:11:34 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
też mi si wydaje że nie ochroni, jedynie usztywni ale ona jest cienka jak dostaniesz to i tak ona Cię nie ochroni.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Liga SFD 2017-2018

Wiecej