SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zły odblok. Bardzo proszę o opinie i pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
Witam, zalaczam najpierw ankiete działu
1. WIEK: 33
2. WAGA: 98
3. WZROST: 186
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka: 110
-udo: 60
-talia: 94
5. STAŻ NA SIŁOWNI: zacząłem treningi w 2003 roku
6. DIETA:
I tu zjedziecie mnie poraz pierwszy na cyklu nie miałem żadnej diety staralem sie poprostu spozywac jak najwieksze ilości bialka i 5 posilkow dziennie szlo
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: chyba nie ma sensu omawiac tu wszystkiego, mialem kiedyś 3lajtowe cykle oparte na cypio, propie i d-bolu.

Ostatni cykl jaki zrobiłem po 3letnim OFF-ie to 1-4 d-bol 30mg ed/ 1-12 cypionat 250mg e4d. Po wszystkim odblok 24tabl clomiphenu. Kilka dni po dwie dalej po jednej dziennie
8.
TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): nie mam tendecji do tycia ani do odkladania tluszczu.
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
-martwy ciąg: 180
-przysiad: 120

Panowie wiem że dałem dupy i takich postów juz sie troche przewinęło. Jestem miesiac po odbloku. Do całego cyklu jak i odbloku podszedlem infantylnie sądząc ze wszystko bedzie dobrze. Po wczesniejszych cyklach jak szedl odblok wszystko zawsze bylo super teraz nie jest. Problem w tym ze penis we wzwodzie nie jest tak twardy jak przed cyklem, a spuscic sie drugi raz to juz sztuka bo wzwód jest bardzo słaby. Chcieć mi sie bardzo chce, waliłbym chyba wszystko co na drzewo nie sp*****la ale komunikacja z tym na dole juz nie bardzo. Nie sadzilem ze po tak niskich dawkach wystapi to u mnie gdyz jak wspomniałem zawsze wszystko było spoko. Możliwe ze złożyło sie na to ze w ostatnim czasie prowadze bardziej stresowe zycie i nie dosypiam, dieta rowniez leży ale chciałbym zrobić z tym porządek. Nie chce tego olac i miec nadzieje ze wszystko z czasem wroci do normy, może wroci a moze nie. Dodam ze wraz z clomidem zacząłem brać i do dziś biore podwójna dawke DAA, nie wiem czy ma to jakies znaczenie czy nie. Wiem ze zj**alem nie dajac hcg ale nie musicie mi tego mowic, zachowalem sie jak idiota. Rozumiem ze pierwsze co to badania, zrobie je na dniach. Rozumiem ze podstawa to test calkowity, prolaktyna i estradiol? Czy mam zrobic dodatkowo jeszcze jakies badanie czy to na wstępie wystarczy? Z góry mówię ze nie znam sie na tym, nigdy nie robiłem badań hormonalnych. Pytanie brzmi, czy pomożecie mi to sensownie ogarnąć. Zrobię wszystko według wskazówek i bede tu zdawał relacje na bieżąco. Bede wdzieczny.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94089 Napisanych postów 363926 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667567
bez hcg było to do przewidzenia
odstaw to daa bi tylko namieszasz jeszcze nim sobie
badania na cito teraz
test całkowity
estro
prolka
progesteron i dorzuc lh i fsh i wrzuć tutaj wyniki
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
Lodzianin1 oczywiście. Wrzucam na dniach wyniki. Dziekuje z gory za podjecie tematu i zainteresowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Ale żeś esej odwalił...tez bym może coś doradził ale skoro Lodzianin się wypowiedział to ja nie czytam tego wypracowania

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94089 Napisanych postów 363926 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667567
demien
Lodzianin1 oczywiście. Wrzucam na dniach wyniki. Dziekuje z gory za podjecie tematu i zainteresowanie


od tego jest forum , jak byś trafił wcześniej nie było by komplikacji
na spokojnie wyjdzie się na prosta , tylko będą jakies tam koszta bo dojdą badania , będzie trzeba dac jakies hcg na pewno i później sermy i pewnie jakieś ia ale to już się dogra jak będą wyniki
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Ewentualnie zmiana płci wchodzi w grę
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94089 Napisanych postów 363926 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667567
to też jest jakieś wyjście

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
Witam Panowie. Wiem ze mam zapłon ale tak wyszło. Proszę zinterpretować te badania. Na moje oko jest ok. Może problem leży gdzie indziej, głupi jestem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94089 Napisanych postów 363926 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667567
wrzuc wyniki sprzed cyklu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
Chyba Cie nie rozczaruje jak powiem że ich nie zrobiłem :/?

Napiszcie tylko czy zbijac mam te estro. Wiem ze ciężko ocenic coś jesli nie wiadomo jak było wcześniej ale sa chyba jakies normy w danym wieku i można coś stwierdzić?


Zmieniony przez - demien w dniu 2018-05-24 19:50:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94089 Napisanych postów 363926 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667567
ogólnie wyniki ok lecz nie znając wyników na jakich twój organizm dobrze trybił to można tylko gdybać ,co zbijac co podbijać
teraz to zostaje metoda prób i błędów
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Genamed Pharma - Methanamed 10 mg

Następny temat

Problem po cyklu?. 10 miesięcy po cyklu.

WHEY premium