SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Yohimbine HCl ? Jakies opinie ...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1750
Witam. CHcialbym sie dowiedziec czy ktos stosowal z was Yohimbine HCL PrimaFORCE'a ? ogolnie ktore spalacze z Yoha (lub bez) polecacie i jakie byly u was efekty? (chodzi mi o konkretne opinie). Teraz koncze powoli lykac Thermo Speeda( nie pierwszy raz zreszta ) ale duzego wrazenia to on na mnie nie wywarl dlatego pomyslalem nad czyms innym. Z gory dzieki za pomoc :)

"Niemożliwe to tylko wielkie słowo rzucone na wiatr przez maluczkich, którzy godzą się z naturalną koleją rzeczy, zamiast wykrzesać siły, by ją zmienić. Niemożliwe to nie fakt - to jedynie opinia. Niemożliwe to nie deklaracja - to wyzwanie. Niemożliwe to potencjał możliwości. Niemożliwe jest chwilowe ..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
"Johimbina jako spalacz?

Ze względu na swoją aktywność i wpływ na alfa receptory – jest to preparat do ostatniego szlifu, wykazuje skuteczność w redukcji tkanki tłuszczowej."

Więcej -> doping.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
co od spalaczy z yohimbiną to na polskim rynku jest dobry i sprawdzony dyma-burn. co do samej yohambiny, to ja osobiscie wolałbym już efkę.

co do dobrych spalaczy ktore mogłbym polecic, to jak najbardziej venom, scoorch, leviathan, tight i wspomniany juz dyma burn. TSe to zabawka. Malo kto go chwali.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 576 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8227
z yohambina jest leviathan w porcji masz bodajze 9mg.
Ja teraz stoduje Hydroxycut Hardcore (w porcji jesr 4,5g yohi), dopiero od 2 dni wiec jeszce nie moge sie obiektywnie wypowiedziec.

<: G l a d i a t o r :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1750
No wlasnie jesli o TSe chodzi to stosowalem go kilka razy i efekty byly o tyle o ile dlatego pomyslalem nad czyms innym. Do tego dawkowanie zmienilem nieco wzgledem tego ktore podaja na pudle i czasem na treningu (Taekwondo) poczulem klucie w serduchu . A nie wiem dokladnie ale yohimbina nie dziala chyba tak bardzo pobudzajaco jak Efka i koffeinka.

"Niemożliwe to tylko wielkie słowo rzucone na wiatr przez maluczkich, którzy godzą się z naturalną koleją rzeczy, zamiast wykrzesać siły, by ją zmienić. Niemożliwe to nie fakt - to jedynie opinia. Niemożliwe to nie deklaracja - to wyzwanie. Niemożliwe to potencjał możliwości. Niemożliwe jest chwilowe ..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1750
a z tym Hydroxycutem Hardcore to jak mozna do napisz cos wiecej jak skonczysz go brac albo poprostu troche wiecej czasu minie. Mozesz zdac mala relacje

"Niemożliwe to tylko wielkie słowo rzucone na wiatr przez maluczkich, którzy godzą się z naturalną koleją rzeczy, zamiast wykrzesać siły, by ją zmienić. Niemożliwe to nie fakt - to jedynie opinia. Niemożliwe to nie deklaracja - to wyzwanie. Niemożliwe to potencjał możliwości. Niemożliwe jest chwilowe ..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
na pewno stosowanie yohimbiny niesie za soba wieksze ryzyko niz stosowanie kofeiny. są ludzie ktorzy zle na nia reagują. tu masz krotkie info:

https://www.sfd.pl/yohimbina-t313746.html

kłucie w sercu to jeszcze nic złego. ale jsli zle sie czules po tse to bym sie zastanowil czy faktycznie potrzebny Ci mocniejszy spalacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla niektorych bardziej hardcor niz efka
poczatkowo w czasie stosowania

ja czuje sie na niej doskonale
od pierwszych porcji biorac leviathana
ale np kolega Czorcia malo nie padł trupem

http://katsa.dreamhosters.com/showthread.php?t=2690&highlight=leviathan

Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2007-11-14 20:09:25
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
efedryna potem yohimbina a na końcu kofeina- tak można uszeregowac ngatywny wplyw na uklad krążenia/szczególnie serce- a jeszcze dokładniej przewodnictwo w mięśn. serc./, jeżeli masz poroblemy przy kofeinie- choc przyczyna może byc także i inna/ to raczej odradzałbym taki ktory zawiera dwie pierwsze wymienione substancje.
przy tego typu problemach w pierwszej kolejności próbuj uzupełniac elektrolity i magnez bo ich utrata juz sama w sobie może powodowac problemy.

jakie miałes wyniki na poprzednich redukcjach?

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-11-14 20:09:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1750
Jakie wyniki ? trudno mi powiedziec. Ogolnie od dziecka bylem otyly wiec moja redukcja (a z poczatku przynajmniej chec redukcji) ciagnie sie od kad tylko pamietam Ale mozna powiedziec ze naprawde sporo osiagnolem gdyby spojrzec na mnie teraz a kilka lat wstecz ( dla przykladu w wieku 13 - 14 lat wazylem 82 kg czyli o 2 kilo wiecej niz teraz ). Wiec efektow po poszczegolnych probach nie potrafie konkretnie podac
1

"Niemożliwe to tylko wielkie słowo rzucone na wiatr przez maluczkich, którzy godzą się z naturalną koleją rzeczy, zamiast wykrzesać siły, by ją zmienić. Niemożliwe to nie fakt - to jedynie opinia. Niemożliwe to nie deklaracja - to wyzwanie. Niemożliwe to potencjał możliwości. Niemożliwe jest chwilowe ..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1750
Ale jesli piszecie, ze TSe to raczej zabawka to mysle ze po zastosowaniu ktoregos z podanych wyzej burnerow powinienem byc zdecydowanie zadowolony :)

"Niemożliwe to tylko wielkie słowo rzucone na wiatr przez maluczkich, którzy godzą się z naturalną koleją rzeczy, zamiast wykrzesać siły, by ją zmienić. Niemożliwe to nie fakt - to jedynie opinia. Niemożliwe to nie deklaracja - to wyzwanie. Niemożliwe to potencjał możliwości. Niemożliwe jest chwilowe ..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
więc widac wszystko przebiega dobrze- bo redukcja jeśli jest zbyt szybka to oznacza to "zła redukcję"

masz jakąś skonkretyzowana dietę- odzywiasz sie w przemyślany i wlaściwy dla ciebie sposób?

wyniki na wspomnianych spalaczach powinny- i napewno będą- lepsze, jednak jak wspomniałem powyżej problem napewno nie leży w tym, ale w reakcji twojego organizmu- miejmy nadzieję, że nie bedzie ona negatywna- choc nadzieja w takich sytuacjach/gdy wcześniej pojawiaja sie niekorzystne symptomy/ może niestety zawieść
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drugi cykl

Następny temat

Co sadzicie??

WHEY premium