SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Yohimbine HCL - jak stosować przy rodukcji i czy w ogóle

Ankieta - proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała bf okolo 12%
Wiek 23
Waga / wzrost 86.9
Staż treningowy 4 lat
Cel cyklu redukcja
Stosowane już wcześniej suplementy wszystko, teraz ograniczam sie do uzupelniania brakow z zywienia
Stosowane wcześniej spalacze żadne
Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny
Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) 200g B 415g WW 70g T
Przewidziane finanse na cykl sky is the limit
Uwagi i sugestie
Wysłana -
Hej, aktualnie jestem po rozpoczęciu 3go tygodnia redukcji, zacząłem z 92.4kg, dzisiaj ważę 86.9
Chciałbym dodać johimbinę do pakietu, ale zastanawia mnie czy przy mojej podaży WW ma to sens?
Rano jem posiłek białkowotłuszczowy.
Myślałem o dawce 10mg ew 20mg (2x po 10) 30min przed śniadaniem jak i po treningu, ale po treningu w przeciągu 90min przyjmę 80g WW (zero cukrów prostych)

Z rana prosty temat, 30 min przed śniadaniem BT, potem śniadanie a za 3.5h posiłek z 40g WW 25g B i 10g T
Ale nie wiem co z drugą porcją w ciągu dnia.
dzięki za pomoc
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
raczej druga porcja przed treningiem a nie po nim, snaidania BT też mogą wywołać wyrzut insuliny, np mleko jest insulinogenne.
Wysłana -
Dokładnie , przed treningiem dawaj a nie po .
Wysłana -
a mogę to przyjąć z 80g WW przed treningiem? ew np na 60min przed posilkiem przedtreningowym (trening okolo 60minut po tym posilku)
Wysłana -
Przecież nie dajemy yohy z węglami . Druga sprawa po co Ci przed treningiem tyle węgli ???
Wysłana -
niestety nie mam możliwości dodania 7go posiłku a taka ilość nie sprawia mi żadnych problemów podczas treningu jak ospałość, ból brzucha. 60 minut dla mnie starczy
Wysłana -
zatem druga porcja nie ma sensu przy aktualnym rozłożeniu makro
Wysłana -
Tylko Ty jesteś na redukcji to po jakiego ładujesz w siebie porcje 80 g węgli ?
Wysłana -
ładuję 415g na cały dzień. 6 posiłków. pierwszy białkowo tłuszczowy, potem dwa po 40g i potem 3 po 80g. Jak przyjdzie czas na zaniżanie węgli bo redukcja będzie kuleć to będą mniejsze porcje lub nawet ten 7my posiłek.
do tego mam też DNT gdzie daję 100g WW [2dni]
chciałbym jednak uzyskać odpowiedź w sprawie tej drugiej porcji johimbiny. czy na sile jest sens to dawac i kiedy

oczywiście ze wszelką pomoc serdecznie dziękuję

Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 3/27/2018 11:47:30 PM
Wysłana -
daj tylko jedna porcje z dala od wegli
nie widze tuaj opcjiaby upchac druga porcje przy diecie bazujacej na wiekszych ilosciach wegli
Wysłana -
Dzieki za wyczerpanie tematu i rozwianie moich watpliwosci. W koncowym okresie przy zmniejszonej podaży WW dodam sobie 2ga porcje.
Strona 1 z 6
Dodaj odpowiedź