SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Yohimbine HCL - jak stosować przy rodukcji i czy w ogóle

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11094

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

bf okolo 12%

Wiek

23

Waga / wzrost

86.9

Staż treningowy

4 lat

Cel cyklu

redukcja

Stosowane już wcześniej suplementy

wszystko, teraz ograniczam sie do uzupelniania brakow z zywienia

Stosowane wcześniej spalacze

żadne

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

200g B 415g WW 70g T

Przewidziane finanse na cykl

sky is the limit

Uwagi i sugestie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3311
TomQ-MAG
tutaj nie tyle chodzi o sprzedawce, co o osobe ktora produkuje tego typu suplement.
obecnie polecam joszke od WXN 10mg w kapsie, 90zl za 100 kaps
dzialenie bardzo dobre


Dzięki.
Widzę że w promo mają WXN Labs Simple Burner. Warto zamiast czystej johi?
– Kofeina – 250 mg
– Ekstrakt Guggul 10% – 250 mg
Synephrine HCL – 30 mg
– Yohimbine HCL – 10 mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Masz komplety spalacz. Skład bardzo fajny.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
zależy czy to na kapsa czy np na 2-3 bo jak na jednego to moze być na pierwszy raz za mocny.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3311
anubis84
zależy czy to na kapsa czy np na 2-3 bo jak na jednego to moze być na pierwszy raz za mocny.


jest to zawartośc i kapsułki, zobaczymy, zamówienie już poszło :)
W tej chwili biorę 3 tabsy johi Palmasa 5mg popijam kawą i nadal nie czuję nic..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
bo palmas właśnie taki jest, sporo osób mówiło że nie ma tam tyle tego co jest zadeklarowane.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3311
Więc tak.
2 h temu zażyłem pierwszą kapsę, i żadnego efektu. Siedzę śpiący i czekam :)

Wychodzi na to że ja po prostu nie czuję działania johimbiny. Mam nadzieję że mimo tego ona swoje robi
Przypominam skład kapsy WXN LABS SIMPLE BURNER
– Kofeina – 250 mg
– Ekstrakt Guggul 10% – 250 mg
– Synephrine HCL – 30 mg
Yohimbine HCL – 10 mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Jeżeli nie czujesz nic po takim składzie spalacza, to już nic Cię nie ruszy. Jak widać, każdy organizm jest inny. Brak chociażby pobudzenia nie oznacza jednak, że produkt nie wspomaga redukcji tkanki tłuszczowej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
mnie też nie rusza nic gotowego i ogólnie patrząc na skład kapsułki też nie odczuwałabym nic .... poza BLUE MAGIC chyba nic z testowanych spalaczy czy przetreningówek nie odczułam na sobie i będę to chyba zawsze i wszędzie pisać bo to mnie wytelepotało nieźle ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2809
heappp
Więc tak.
2 h temu zażyłem pierwszą kapsę, i żadnego efektu. Siedzę śpiący i czekam :)

Wychodzi na to że ja po prostu nie czuję działania johimbiny. Mam nadzieję że mimo tego ona swoje robi
Przypominam skład kapsy WXN LABS SIMPLE BURNER
– Kofeina – 250 mg
– Ekstrakt Guggul 10% – 250 mg
– Synephrine HCL – 30 mg
– Yohimbine HCL – 10 mg


Być może WXN się jednak zepsuło. Ja wczoraj zjadłem pierwszą kapsułkę (dostawa paczkomatem w zeszły piątek) i też bez efektu.

Zjadłem obiad (spaghetti z ciemnego makaronu z mięsem od szynki) o 14, tabletkę łyknąłem o 16:20, siłownia od 16:50 do 18:30 i jakoś nic specjalnego nie poczułem. A to pierwsza moja yoha, przedtem był tylko T-Burner. Mam nadzieję, że ja też osobniczo słabo to odczuwam a jednak działa, zobaczymy za miesiąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1164
piwniczana produkcja oparta o piwniczany surowiec wiec cięzko by była powtarzalność serii
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FOSFATYDYLOSERYNA

Wiecej