SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Yohimbina - Dawkowanie spalacza.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 394 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21935
Witam,

czy jest tu ktoś kto może mi powiedzieć jakie będą najlepsze pory przyjmowania johimbiny? Mam ją w spalaczu dyma-burn extrame.

Słyszałem że yoha nie działa/działą słabo w obecności węglowodanów?

Jestem aktualnie na low-carb, w DT (siłownia) mam 100g ryżu przed i po 50g ryżu po treningu. Kiedy najlepiej dać yohe?
W DNT (bieganie,basen, wolne) powyższe posiłki wysoko ww podmieniam tłuszczami/białkiem.

Na serio.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Tylko że w tym spalaczu są symboliczne ilości Yohy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
Raz ze mało joszki, a daw to godzinke po posiłku przed treningowym 30 min przed treningiem:) a jeszcze lepiej na czczo rano dziabnac tablety i zrobic aero:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
bierz standardowo jak kazdy inny spalacz.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
yoha jest świetna na wycinke, ale jako odrębny suplement. to co masz w Dyma to śladowa ilość. Taki sam lajt, jak cały ten spalacz

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 394 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21935
A byłem pewien, że to kosa.


Na serio.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
to trafiła kosa na kamien ))))))

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
hahaha

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mieszanie

Następny temat

DHEA a inhibitor kortyzolu

WHEY premium