SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Yohimbina + kofeina

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. 10 dni temu zacząłem diete redukcyjną można powiedzieć bardziej na poważnie, wszystkie t/b/w skrupulatnie wyliczyłem i zamierzam się jej trzymać aż do pozbycia się ostatniego grama fatu. Wcześniej tzn. ok. 1 rok temu byłem na dukanie, pozniej dobre przyzwyczajenia żywieniowe w miare przyswoiłem i mimo że bardzo dużo sobie pofolgowałem to przestałem się obżerać i były dni kiedy leciałem na samej zdrowej żywności, zależało wszystko od nastroju. Cały czas uprawiałem jogging i ćwiczenia na brzuch i pośladki - wyszczuplające. Niestety pewnie to wina braku konkretnej diety, ale one same nic nie dawały, ćwiczyłem sumiennie codziennie ale od kilku miesięcy obwody i waga stoi w miejscu. Teraz konrety - Waże 81 kg, wzrost 184cm, budowa chyba endomorfika, bardzo duże i otłuszczone uda oraz pośladki, tzn. zwłaszcza wewnętrzna strona, tłuszczyk ni chu... nie chce stamtąd zejść, nawet na wspomnianym dukanie nie poleciał ani o centymetr (może na początku o pare), dlatego miałem wątpliwości czy sama dieta i ćwiczenia tutaj coś pomogą. Po konsultacji na tym forum pare dni temu postanowaiłem kupić Yohimbine 2,5 MG oraz kofeine 200 MG, tylko jako że nigdy wcześniej nie stosowałem żadnych supli nie mam pojęcia jak mam to dawkować i kiedy brać. Diete mam rozłożoną na trzy posiłki, trening (ćwiczenia ok.1 h i biegi 1,5 h) miałem zamiar robić 30/40 minut po 1 posiłku, ale może lepsze efekty byłyby gdybym brał ten specyfik na czczo i trening rowniez wykonywał na czczo? I kolejne pytanie, czy od razu uderzyć tą kofeiną i yohą czy na przykład po miesiącu redukcji? Wolałbym od razu bo podświadomie czuje że zmarnuje ten miesiąc, a uda zostaną takie same... dzisiaj np. zważyłem się po 10 dniach od stosowania diety i przytyłem 1 kg. Załamka. Prosze o opinie.

Fotka: chce pozbyc sie oponki i przede wszystkim tych tłustych buł z nóg. http://zapodaj.net/a98af760bd41.png.html
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 309 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4135
Yohimbina jest na koniec redukcji, czyli ostatnie szlify.

TIME FOR A CHANGE.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
jeśli już chciałbyś lecieć na yohi+kofa to na czczo przed treningiem ok 30min
na poczatek dawka min na sprawdzenie reakcji organizmu
tzn 2,5mg yohi + 200mg kofeiny
jeśli bedzie ok zwieksz dawke nastepnego dnia do 5mg yohy + 200mg kofeiny
jesli zareagujesz porpawnie to wtedy 2x dziennie po 5mg yohy+200mg kofeiny
w miarep otrzeb można zwiekszyc dawke do 3 dziennie lub zwiekszyc porcje yohimbiny

co najważniejsze wiecej nie znaczy lepiej
MINIMALNA SKUTECZNA DAWKA !!!

ZDR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok dzieki.
A mógłbyś rzucic okiem na zdjęcie i ocenić czy jest sens nadal ciągnąć diete +trening czy ten tłuszczyk z ud i brzucha to już bez yohy nie zejdzie? Tak jak pisałem niby diete zacząłem niedawno, ale wcześniej tzn. kilka miesięcy robiłem areoby i ten swój trening wyszczuplający i co prawda nie tyłem, ale efektów nie było. Może w moim przypadku ten trudny tłuszcz to właśnie to co widać na zdjęciu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
imo pociagnołbym jeszcze spokojnie bez yohy
ale to już kwestia wyboru
korekcja diety, zmiana treningu na 1 miejscu
zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
bez johy dasz rade jak sie postarasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A tak sie zastanawiam czy może nie zastosować najpierw jakiegoś innego specyfiku, a yohe zostawic na koniec redukcji? Czytałem wiele ciepłych opini na temat np. Dymatize DymaBurn Extreme. Co sądzicie, czy to coś pomoże? Jeżeli tak to jaki spalacz polecacie nasampierw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
yoha tylko i wyłącznie na ostatnie szlify redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyle to i ja wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
to po co pytasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytam sie o jakis inny spalacz na początek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bcaa , leucyna solo - dawkowanie

Następny temat

Waga ani rusz, mięśnie również - zmora ektomorfików

WHEY premium