SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Yohimbina, johimbina - czystej postaci, gdzie kupić bez wałka?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 337 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2652
Witam.
Chcę dokupić do mojego spalacza bez johimbiny preparat zawierający samą yohimbinę. Po wpisaniu na allegro "johimbina" wyskakuje kilka preparatów, w tym jeden z czystą johimbiną 5mg per kaps.
Chciałem się dowiedzieć czy mogę zaufać tego typu źródłom - czy ktoś miał może do czynienia z tymi produktami.

Zakładam temat bo opakowanie podejrzanie wygląda :d

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 121 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78
Jednym z podstawowych działań johimbiny jest wpływanie na wzrost stężenia adrenaliny oraz noradrenaliny w organizmie, co przyczynia się do stymulacji metabolizmu oraz spotęgowania procesu lipolizy tłuszczowej.

Dzieje się tak dlatego, że alkaloidy johimbiny są antagonistami receptorów alfa-2-adrenergicznych, przez co nie dopuszczają do połączenia się receptorów alga-2 z hormonami takimi jak adrenalina oraz noradrenalina. Jest to kluczowe do spalania tkanki tłuszczowej, ponieważ proces lipolizy jest aktywowany właśnie przez hormony takie jak adrenalina, noradrenalina, adrenokortykotropina oraz glukagon. Wpływ tych hormonów uwalnia kwasy tłuszczowe, które następnie przyłączając się do albumin są zużywane jako źródło energii.

Ułatwienie przebiegu procesu aktywacji adrenaliny oraz noradrenaliny ma ogromny wpływ na spalanie tkanki tłuszczowej, co czyni johimbinę jednym z najmocniejszych suplementów "spalających tłuszcz"


Johimbina jest bardzo silnym i efektywnym suplementem jeżeli chodzi o spalanie tkanki tłuszczowej. Jest to suplement należący do substancji zakazanych i może być dla nas równie niebezpieczny co efedryna czy inne substancje zakrawające o doping. Na pewno nie jest to środek dla osób, które borykają się z problemami ze zdrowiem. A zdrowe osoby, chcące rozpocząć suplementację, powinny zadać sobie pytanie - czy warto ryzykować zdrowiem? Rynek oferuje nam bardzo wiele alternatywnych suplementów, które są coraz bardziej efektywne i mogą przynieść porównywalne efekty.


Sama w sobie Johimbina jest bardzo ciężka do dostania.

https://sklep.sfd.pl/Nutrex_Lipo_6_Black_Hers_Ultra_Concentrate-opis32665.html#wartosci

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie sadze by ktos podal adres innego sklepu niz sklep.sfd, bo nie jest to zgodne z zalozeniami dzialu

ja po prostu doradzę Ci preparat: alfa burn sci tec.

szukaj

wiedz jednak, ze yohimbina to w zasadzie spalacz do niskoweglowodanowej diety, dla osob o niewielkim bf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 337 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2652
Najwyżej przyda się w innych okolicznościach lol :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
tylko ze to nie jest zabawka

ja np na yohimbine reaguję tragicznie (efke duzo lepiej znoszę)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 337 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2652
Już poszło zamówienie - przekonam się.
Efke znosiłem lajtowo.

Dzięki za podpowiedź co do suplementu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jak dobrze poszukasz to dostaniesz w PL yohę chociażby z primaforce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
autorze opisz swoje odczucia czy efekty po tym produkcie jak mozesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173464
Yoho z Kilosports - not bad.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
j/w
2 opakowanie wcinam i jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 337 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2652
Dopiero co przyszła paczka, opiszę na dniach :)
(alpha burn)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59431
Tą z 1. postu sprzedaje koleś z forum ;)

"Póki żyję mogę wszystko ! Wszystko jest możliwe !" ;)
"Jak dobrą lekcję traktuj każdą porażkę" ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowe wynalazki ;)

Następny temat

zestaw odżywek

WHEY premium