SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Yoha + suple

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234306
man, primaforce, chelios, SNS
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1832
Możliwe żeby yoha na mnie nie działała (albo żebym nie odczuwał działania)? Biorę na czczo już 10mg yohy w prochu i dalej nic nie czuje... :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14056
Efektami ubocznymi bym sie raczej nie przejmowal, ja biore 10mg na czczo i 20mg okolo treningowo i tez za specjalnie jej nie czuje, czasem tylko akcje na zasadzie cieplo/zimno. Co nie zmienia faktu ze robote robi.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1832
I o taką odpowiedź mi chodziło. Naczytałem się wszędzie, że daje kopa, że pobudza bardziej niż 4 mocne kawy itp i już myślałem, że coś ze mną nie tak ;D a mam jeszcze takie pytanie. Skoro yohe można stosować z kofeina to mogę brać razem z termo speed extreme? Mam prawie całe opakowanie to akurat bym się tego pozbył ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234306
smialo mozesz ze speedem polaczyc.
jakie zachowujesz odstepy od posilkow?
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1832
Rano na czczo i 1 posiłek po 2 godzinach a później przed treningiem i tak samo 2 godziny przed nic a po treningu jakieś pół godziny czyli tez ok 2h ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234306
a ile wegli w nich jest?
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1832
Mało, na śniadanie są to zazwyczaj jaja gotowane a po treningu pierś z kurczaka + trochę kaszy/ryżu i jakieś warzywa.
Wiem że yoha nie lubi wegli i powinno się je ograniczać do minimum. Chciałem się tylko dowiedzieć czy zawsze oznaka działania jest kop i zastrzyk energii jak to wyczytałem gdzieś na forum ;)


Zmieniony przez - SzymonWRCe w dniu 2017-06-17 23:32:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14056
Ja nigdy nie mam kopa po joszce, raczej koffeina ktora razem z nia biore mnie pobudza niz sama joha.
Zreszta wiecej osob z tego co sie orietuje po smej joszce jest raczej rozkojarzona niz pobudzona, dlatego wlsnie zeby pozbyc sie tego efektu zaleca sie branie johy razem z koffeina albo jakims spalaczem ja zawierajacym.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33059 Napisanych postów 23160 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278039
SzymonWRCe
Chciałem się tylko dowiedzieć czy zawsze oznaka działania jest kop i zastrzyk energii jak to wyczytałem gdzieś na forum ;)




Zmieniony przez - SzymonWRCe w dniu 2017-06-17 23:32:20


15mg na 63kg wagi---po samej johimbinie czuje się troche pobudzony ale cos bardziej jak po speedzie ze nei idzie sie skupic na niczym i wysiedziec w jednym miejscu . czesto mam głupawke jak po trawie ( napady smiechu i zadowolenia) Ze joha działa to poznaje głównie po tym że robi mi sie zimno a podczas treningu naprzemiennie zimno i uderzenia ciepła oraz ogromna gęsia skórka na całym ciele .do johu dodaje kofeine tyrozyne citruline monohydrat i bcaa

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2017-06-18 12:21:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hero pump pytanie

Następny temat

Suplementy na masę?

WHEY premium