SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Yoha + suple

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Sam mam yohe palmasa jak nieczujesz działania daj 2 tabletki. Ja dopiero przy trzech czuje działanie ale chyba az zabardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
sporo osob nie czuje zbyt mocno jednego kapsa, trudno powiedziec do konca jaka jest przyczyna

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5228
a reszta typu bcca czy białko i cm3 bezpośrednio przed czy po nie zaburzy jej działania? Bo na moją wagę 0,2 x 70kg = 14 MG . a jeśli jest prawda że kaps ma 10mg to na dobę wychodzi mi 20mg delikatnie ponad plan. Bóle głowy mdłości i zamulenie to normalne objawy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TomQ-MAG
sporo osob nie czuje zbyt mocno jednego kapsa, trudno powiedziec do konca jaka jest przyczyna


Jaka jest przyczyna moim zdaniem poblokowane receptory albo zwyczajnie zbyt duże oczekiwania :) Większość ludzi nie pomyśli że zanim się weźmie stymulanty to należy zrobić przerwę od wszelkich pobudzaczy, na tydzień przed joszką zrobiłem przerwę od kawy tylko dieta,trening,woda i wszystko weszło,kluczem do sukcesu jest dać sobie odpocząć . Jak byłem na przygotowawczej to 4 miesiące nic nie brałem , nie piłem kawy i potem jeden kubek tak mnie kopał że nie mogłem spać przez noc Teraz zauważyłem modę brania różnych silnych pobudzaczy jeden po drugim i jarania się że to nic nie kopie i jest się takim hardcorem i to wszystko słabe jest i trzeba 3-4 miarki brać ! Jak sprawdzić czy joszka jest dobra - (moja metoda) trzeba wysypać proszek z kapsa i dać na język, powinno kopnąć jak nie będzie trzęsiawki w ciągu 5 min to może być lipa

Nic nie zaburzy ale z racji tego że masz w kapsach to bym został przy jednym kapsie 10g , z początku też tak się czułem ale po tygodniu przeszło , polecam obejrzeć film YouTube wyjaśnione jest że może powodować bóle głowy i cały mechanizm działania :)


class="link" target="_blank">






Zmieniony przez - -ZŁY- w dniu 2017-06-08 19:21:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
receptory to jedna z przyczyn, jednak o palmasie sporo jest tego typu negatywnych opinii

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5228
wyjaśnij mi jeszcze jedno w tym sprawdzaniu: cały kaps mam wysypać na język i połknąć tak ?? Ale bóle głowy i mdłości to ogólnie nie że przedawkowanie (mi wychodzi 14mg a biorę 20mg) tylko ogólnie działanie joszki?? Ale ogólnie można łączyć z trec clenburexin ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mozna łączyć do tego warto popic kawą :) 20 mg to za duzo dlatego pisalem o zostaniu przy 10 ,myślałem ze bierzesz mniej i organizm sie przewyczaja jak zjazdy przy przedtreningowkach ale jak tak to moze byc to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5228
moja stara opcja to było 2 x clenburexin na czczo i 2 x clenburexin przed treningiem. Może spróbuje opcji : 2 x clenburexin na czczo a przed treningiem 1 kamps yoszki (10mg) + clenburexin ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym tak dał clenburexin nie jest mocny wiec ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5228
TomQ-MAG wypowiesz sie jeszcze Ty??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hero pump pytanie

Następny temat

Suplementy na masę?

WHEY premium