SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Yoha + suple

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5228
Witam serdecznie. Chciałbym się zapytać o dawkowanie suplementów. Palmas Yohimbine hcl 10mg 1 caps na czczo i 1 przed treningiem. Jak wezmę na czczo to po jakim czasie mogę zjeść posiłek?? oraz przed tr ale z 2-3 h po ostatnim posiłku tak ?. Jak przed kardio będe chciał wziąć razem z yoha bcaa i l karnitynę to nie ma znaczenia? oraz nie zaburzy działania yohy że po treningu czy kardio wypije białko lub bcaa?? Wiem że stosuje się yohe 0,2 na 10 kg ja ważę 70 kg to moja dawka to ok 14mg. I teraz Kwestia czy faktycznie w 10 mg jest 10 mg?? dziś zażyłem 1 kaps przed kardio iii nic nie poczułem dlatego moja wątpliwość.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trochę to pogmatfane ale moze Ci odpowiem :D

Joszke bierz tylko przed treningiem bo nie ma sensu tego dzielić na dwa,joszke masz w kapsach wiec zostań przy 10mg i daj jej tydzien by się wkrecila a być może jest ze działa u ciebie w tle i tak czujesz a działa na pewno:) Jedz ją 2h po posiłku z weglowodanami np.przedtreningowym i godzinę po treningu tez odczekaj z jedzeniem ,można przy joszce brac inne suple to nic nie koliduje ,BCAA pite po treningu nic nie da najwyzej regenerację wiec pij przed:)


Zmieniony przez - -ZŁY- w dniu 2017-06-07 21:00:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5228
Dlatego chce dać rano na czczo booo mam prace fizyczną także traktuję to jako takie małe kardio ;p czyli mogę na jeden raz 45 min przed treningiem yoszke l karnityne bcaa ?? po treningu białko i po h posiłek ?? Tyle się naczytałem o jej działaniu że spodziewałem się czegoś więcej dlatego moja wątpliwość czy w 10 mg jest 10 mg bo mało opinii jest o palmas ,może ktoś stosował? mogę też do stałej suplementacji wrzucić kreatyne przed tr z yoszka i po tr z białkiem czy bcaa??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kreatyne daj przed i po treningu siłowym nie aerobowym ,białko wypilbym do posiłku dla czystego sumienia ale nie powinno zaszkodzić:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
johe daj glownie przed trenigowo na start
chyba ze bf w granicacj &% i chcesz schodzic nizej jeszcze,

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5228
Ciekawi mnie czy faktycznie jest tam 10 mg . bo biore rano 1 tabl i przed treningiem 1 tabl iii nic nie czuje. Teraz kwestia czy cos z nia nie tak czy moj organizm tak reaguje. Bo czytajac opinie innych to sa rozne efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
mozliwe, ze nie ma tam 10mg, mialem podobne odczucia, lub jakosc surowca kiepska

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5228
Czyli brales to samo? Dobrze a dawkowanie 1 na czczo a drugi przed tr bd ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
kiedys mialem i dzialalo kiepsko, przucilem sie wtedy na promaforce i wystarczylo mi 15mg dziennie przed wysilkiem tylko

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5228
Za rok napewno kupie to co mowisz. Dobrze a teraz chcialbym sprecyzowac dawkowanie. 1 kaps rano na czczo po godzinie jem sniadanie? 2 kaps to 2 h po posilku? I przed treningiem moge z joha wypic bcaa l karnityne oraz cm3? Nie zaburzy to jej dzialania czy odczekac jakis czas? I bez posrednio po tr moge od bialko i po 40 min posilek? Czy tez po tr musze jakies przerwy zachowac? Kurcze bo kazdy pisze inaczej. Jakbys mogl mi dokladnie odpowiedziec to bede bardzo wdzieczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
tak, mozesz podzielic w ten sposb, lub 2 tabsy przed wysilkiem wrzucic sonie.
posilek, 2,5h przerwy, joha, 20-30min i trening
u mnie tak najlepiej wychodzilo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hero pump pytanie

Następny temat

Suplementy na masę?

WHEY premium