SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

YOHIMBINE HCL z Allegro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 443 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5332
Siema. Kupował może ktoś YOHIMBINE HCL z allegro ? Macie może jakiegoś sprawdzonego dostawcę ? :D
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
"Dawkowanie: 5-20 mg dziennie (typowo)
Skutki uboczne: średnie, zależne od dawki i stosowania innych substancji
Zastosowanie: redukcja, stymulant, dysfunkcje erekcji
Okres półtrwania: ~ 36 minut
Typowa długość cyklu: kilka tygodni
Sposób podawania: tabletki, kapsułki, płyn, proszek
Aromatyzacja: brak
Progesteron: brak
Dawka neurotoksyczna: 200-5000 mg [6]
Dawka śmiertelna: groźne dla życia może być 4-5 g (ludzie), oficjalnie w USA odnotowano tylko 2 przypadki śmiertelne [6]"

Więcej -> doping.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94430 Napisanych postów 364365 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668919
nie dawno był podobny temat i nie jedna osoba kupowała
a działać działała jak trzeba , najlepiej kupić luzem proch
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
J.w ja kupowałem rok temu od gościa luzem, kopalo jak trzeba ,jedyny minus to dawkowanie ta mini miarka bo latwo mozna sie załatwić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94430 Napisanych postów 364365 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668919
akurat dawkowanie jest mega proste, wystarczy pomyśleć ::--))

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 443 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5332
Lodzianin1 sorry jeśli temat się zdublował :) Rzadko zaglądam na forum :/ Jak możesz to wrzuć link do tego tematu o którym piszesz wyżej lub wyślij mi na PW a ten temat usuń :) Ew. dajcie namiar na jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę ! Dzięki za odpowiedzi :) !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94430 Napisanych postów 364365 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668919
kurczę ktoś z działu IF pisał u siebie w dzienniku a ja później dawałem link ale nie pamiętam który to dziennik
jak przeczyta to może ci pw podesle

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 443 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5332
Ok. To niech temat zostanie :) Zastanawia mnie jeszcze tak niska cena tej Yohy na allegro. U mnie w mieście cena jest od 130 do 160zł a na allegro można wyłapać za połowę :) Tylko czy to aby nie słodzik albo inny wynalazek..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94430 Napisanych postów 364365 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668919
joszke można kupić bardzo tanio , tak więc cena się nie sugeruj
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Kupowlem Palmas na allegro i wszystko jak trzeba.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
Johny00122
Ok. To niech temat zostanie :) Zastanawia mnie jeszcze tak niska cena tej Yohy na allegro. U mnie w mieście cena jest od 130 do 160zł a na allegro można wyłapać za połowę :) Tylko czy to aby nie słodzik albo inny wynalazek..


Kup sam proszek od sprzedawcy z allegro Nick hrumak czy jakos tak dzialana 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
koledzy a jak myślicie co ciekawsze te tabsy hcl palmas 90 zlocisza 100 tabs 10 mg czy ten proch ? to prawda ze yoha dziala nawet jak ktos ma jeszcze bf troche do opalenia mowia ze ona sie tak jak by buferuje i dziala od poczatku do konca redu oczywiscie mowa tu o dosc normalnym bf a nie 40 procent czy cos
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja metmorfina

Następny temat

Wysoki cholesterol na cyklu turanabol plus t3

WHEY premium