SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Kuchnia SFD

Dodaj odpowiedź

YERBA MATE

Wysłana -
Witam jakie opinie, odczucia mieliście pijąc YERBA MATE ?
Jeżeli ktoś pij chciałbym żeby się wypowiedział.. interesują mnie wszystkie rodzaje.

Dzięki i Pozdrawiam

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Yerbe polecam na 100% Nie ma lepszej herbaty. Zawsze znajdziesz coś dla siebie, jeśli dopiero zaczynasz to proponuje zobaczyć zestawy dla początkujących w sklepie kolonialnym Cejrowskiego. Co do rodzajów to proponuje Yerbe z dodatkami np. z cytryną albo guaraną.Polecam dodawać jagody goji.
Wysłana -
trzeba ja lubic, przerobilam wiekszosc i nie podchodzi mi.
lecz mnie lepiej stawia na nogi niz kawa
Wysłana -
U mnie, jak zasypię naczynie ok 20-25g i wypiję pod wieczór to do 3 w nocy sen z głowy. Spokojnie można pić przedtreningowo. Pobudza też umysł, ułatwia naukę, zapamiętywanie. Dla mnie same zalety.
Wysłana -
jak dla mnie to porażka
ale jak ktoś lubi , fakt sa rodzaje co mocno pobudzają
Wysłana -
Kupiłem dla próby, wielu znajomych polecało... fakt pobudziło, ale dopiero po 3-4 zalaniach jednak smak w ogóle nie przypadł mi do gustu a wręcz był nie do zniesienia przez co po 3 dniach ją odstawiłem.

Zmieniony przez - Arvers w dniu 2017-04-09 22:27:49
Wysłana -
Jakie rodzaje yerby polecacie na pobudzenie poniewaz chciałbym pic yerbe przez treningami, lub najpierw zadam pytanie czy jest sens w ogóle ja pic przed treningami silowymi czy sportowymi?
Wysłana -
CBSe Energia jest całkiem przyjemne.

Jeśli nikt nigdy nie pił yerby i na pierwszy raz wypije taką typową, to nie ma szans, żeby mu podeszła. Więc warto podpytać najpierw o to kogoś kumatego.
Wysłana -
ja spróbowałem od szefa pierwszy raz Yerbę (miał z dodatkami owocowymi) i mi bardzo smakowo podeszła. Ostatnio kupiłem bez dodatków 3 rodzaje o różnej "mocy" zacząłem od YERBA MATE PLAYADITO CON PALO ma niby moc w ich skali 2/5, pobudzenia nie czuje jednak smakowo bardzo mi podeszła i piję przez cały dzień w pracy, no i dzięki niej choć nie czuję pobudzenia odstawiłem kawę, której jeżeli chodzi o smak nie lubię :) następną mam YERBA MATE LIEBIG ORIGINAL i ta ma moc 3,5/5 więc zobaczymy jak będzie działać, ale na deser mam YERBA MATE PLAYADITO DESPALADA której moc określają jako 5/5 więc myślę, że tak też będzie i tą już poczuję doraźnie :) jak już te mocniejsze naruszę to podam swoją opinię :) Wg zasad polecają zasypać Materę w 2/3 a dla początkujących połowę, jednak ja sypię myślę 1/3 bądź mniej i jak dla mnie jest wystarczająco :) jak raz wsypałem więcej to pierwszy napar kompletnie mi nie podszedł smakowo, dlatego radzę zaczynać od słabszych naparów i z czasem przechodzić na mocniej
Wysłana -
Ja wsypuję ok. 25g i zalewam to na 3-4 razy.
Wysłana -
mi się wydaje, że też na oko ok 25-30g sypię i 3-4 razy zalać jest wystarczająco, technika zaparzania yerby jest od zimnej wody do prawie wrzątku (90stopni), ja zaczynam od okolo 40-50stopni a kończę na prawie wrzątku właśnie :) jak 5 razy zaleję to już woda jest, być może jakby sypał zalecane 50g to te 6-7 razy by można było zalewać jak mówią :)
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź