SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xspeed08 / BLOG - Walka O Kilogramy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Siemanko! zaczynam znów z siłownia więc znów założe sobie jakis dziennik czy tam blog

Link do tamtego dziennika:
https://www.sfd.pl/Xspeed08_/_DZIENNIK_-_Kravka_+_Siłka-t371231-s5.html

Fotki przed zaczęciem ćwiczeń strona 5 i 6
Fotki w czasie treningów (data przy poście) 11, 20, 21, 24 i 25


Do rzeczy, jak sie można domyśleć w marcu tamtego roku moje treningi uległy końcowi więc i do tej pory troche osłabłem.. znów mnie zaczęły dręczyć moje kilogramy więc postanawiam wziąc się za siebie!


Trening na mase - FBW 3xtyg

system:
A B A
A B A
A B A
itd..

A
nogi
Przysiady ze sztangą 8 6
MC proste nogi 8 6
plecy
Wiosłowanie sztangą 10 8 6
klatka
Wyciskanie sztangi skos góra 10 8 6
barki
Wyciskanie sztangi siedzac na przemian z przed głowy i z karku 10 8 6
bicepsy
Unoszenie na przemian sztangielek siedząc 8 6
tricepsy
wyciskanie francuskie siedzac 8 6
brzuch
Podciąganie kolan ze skrętem wisząc na drążku 3 x max

B
nogi
Wyciskanie na maszynie 8 6
Uginanie nóg w leżeniu na brzuchu 8 6
plecy
Drążek szeroko 2 x max
Ściąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim 8 6
klatka
Wyciskanie płasko na atlasie 10 8 6
barki
Unoszenie sztangielek bokiem 8 6
bicepsy
Unoszenie sztangi stojąc 8 6
tricepsy
Pompki na poręczach 2 x max
brzuch
Brzuszki ze skrętem tułowia z obciążeniem na ławce skośnej 12 10 8


Dieta na mase

7:30
omlet: 70-100g płatków owsianych, 2-3 jaja, może jeszcze garść rodzynek, smażone na łyżce oliwy z oliwek

10:30
Makaron 100g, pierś z kurczaka/indyka 100g, garść orzechów, warzywo/owoc/surówka

ok. 12:00
trening B

13:15
obiad na stałówce szkolnej + kanapka wartościowa (z domu)

16:00
kasza gryczana 100g, łyżka oliwy z oliwek, piers z kurczaka 100g i surówka

18:00
trening A

19:30
Makaron 100g, puszka tuńczyka (DT)/ mintaj/panga lub filet z nich (DNT)

22:00
Połowa kotstki twarogu, łyżka oliwy z oliwek, warzywa


Dieta nie jest wyliczona, ale na pewno spełnia z nadwyżką moje zapotrzebowania. Jak sobie zainstaluje exela to oblicze w tym programie dziennik treningowy czy jakos tak

Suplementacja

witaminy i minerały w tabletkach

Jak nie długo przyjdzie trochę $$$ to dojdzie gainer, no i tran sobie jeszcze zakupie.

W lutym planuje kreatyne mono. (proszę nie komentujcie, że stażu mi brak)

Co do kreatyny to jestem pewny co do niej, bo sami możecie zauważyc jak mi kiepsko szło z masą w tamtym dzienniku, a w uprawianiu sportu mam juz jakis staż i doświadczenie, teraz planuje przykatować przez miesiąc ostro z treningami i z michą, a potem ruszam na maxa z kreatyną. Gdybym planował zostać na dłużej przy siłowni to bym ją wziął za 6 miesięcy gdzies, ale nie planuję zostawac przy tym sporcie (jedynie rekreacyjnie) i może to się np skończyc w wakacje, a chcę do nich przybrac na masie jak najlepiej się da!


Rozkład tygodniowy
Poniedziałek - krav maga
Wtorek - trening A
Środa - wolne
Czwartek - trening B, krav maga
Piątek - wolne
Sobota - wolne
Niedziela - Trening A


Zaminic nic nie mogę, bo treningi A tylko w takie dni mi pasują, bo robię je w piwnicy u siebie, a trening B jest w szkole.


Wymiary i rekordy zrobię jutro więc wtedy je podam, fotki na dniach myślę, że zrobie jakies (mojej sylwetki, jedzenia), bo musze pozyczyc aparat pierw


Główny cel to oczywiście masa, ale dokładniej o tym jutro przy podaniu wymiarów i osiągów

Elo!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Ktoś zagląda w ogóle ?

Zaraz będę miał na obiad krokiety to sobie odpuszcze kasze z mięsem dzisiaj w szkole na stołówce była kasza gryczana z filetem z kurczaka i z sosem a krokiety mają w sobie tez mięso drobiowe więc dobrze jest byłem przed chwilą w lidlu i zakupiłem sobie oliwe z oliwek, na cenie produktu pisało, oliwa z oliwek 12.99zł - 750ml - extra virgin. Na butelce pisze tylko extra oliwa z oliwek, ale także pisze, że z pierwszego tłoczenia, więc chyba dobra ?

Dodałbym zdjęcia dwa bo zrobiłem telefonem, ale nie moge kabelka USB znaleźć.. musze sciagnac bluesoleil czy jakos tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7496
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 294 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3150
Powodzenia. Ile już trenujesz SW?

Aktualnie zajmuję się nauką na Akademii Morskiej W Gdynia na wydziale Mechaniki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Dziękuję
Cały tamten sezon i teraz ten mi leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5944
No jeszcze trochę masy by się przydało Mimo wszystko to wygląda bardzo chudo i dlatego widać mięśnie. Podstawa jest dobra, jeżeli przymasujesz, może być fajnie Powodzenia i będę śledził

Koniec BB, czas na TS :)
dziennik treningowy TS, aktualny plan http://www.sfd.pl/KingCold/dziennikTS/nowy_plan_str.46_-_walka_o_475kg_w_TS-t447020-s46.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Właśnie jestem na długiej przerwie w domu, oznajmiłem przed chwila facetowi od wfu szczerą prawdę, czemu nie chcę ćwiczyć na wfach (bo mam ich 10 tygodniowo - jestem w klasie sportowej o profilu siatkarskim), a on na to, że to papierek przynieś i bez problemu.. a ja ostatnio byłem u rodzinnego, ale mi nie wystawiła, musze iść z $$$ do prywatnego jakiegos

KingCold dzięki, popracuje nad tą masą


No to wstępne dane o mnie:

Imię: Maciek
Typ sylwetki: Ektomorfik
Wiek: We wrześniu 18 lat będzie
Wzrost: 175,6cm
Waga: ok. 58kg
Kark: 36cm
Obręcz barkowa: (nie umiem sam za dobrze zmierzyć sobie) 106-109cm
Klatka: (j/w) 96-97cm (na wydechu/na luzie)
Biceps: 32cm
Przedramie: (zgięte w łokciu i leciutko napięte) 27cm
Udo: 49cm
Łydka: 33,5cm
Talia: (w największym wcięciu) 72cm

Także jest tragedia, ale do wakacji będzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Własnie dzisiaj po raz pierwszy zjadłem w szkole obiad, w ogóle koleżanki z klasy sie spytałem co jest na obiady, to praktycznie codziennie jest jakis rodzaj mięsa, poza piątkami, wtedy jest np śledź w smietanie itp., więc jest super :) bałem się, że będą często tylko naleśniki z dżemem itp rzeczy nadal czuje się mocno najedzonym, a o 16:00 czeka mnie posiłek (100g kaszy gryczanej i 100g fileta z kurczaka) i tak sobie mysle, ze ledwo pewnie co to upchne, a 18:00 trening, a na treningu przejedzonym byc to przeje....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Treningu kravki jednak dzisiaj nie miałem..

Zamiast makaronu z rybką, zjadłem sobie spaghetti dzisiaj

Mam pytanko, dziwne, ale jest jak Wy pijecie wody tyle? ja dzisiaj wypiłem w sumie szklanke kompotu, szklanke lifta i z 3 szklanki wody i mi się nie chce więcej tej wody pić.. a powinienem co najmniej z 2,5l nie wyobrazam sobie pić z 4l na cyklu kreatynowym..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5944
ja takich ilości nigdy nie piłem Półtorej litra ok, 2,5l też może nie tak źle Po prostu postaw obok butelkę i sącz powoli.

Koniec BB, czas na TS :)
dziennik treningowy TS, aktualny plan http://www.sfd.pl/KingCold/dziennikTS/nowy_plan_str.46_-_walka_o_475kg_w_TS-t447020-s46.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Godzine temu byłem na siłowni powalczyc o rekordy:

WL - 65kg (przypominam, że u mnie na siłce jest co najmniej 10kg różnicy, tzn na profesionalnej bym pod 75kg sie podłożył)
Wyciskanie w pionie zza karku - 44kg
Przysiad - 71kg (nie czulem sie na siłach, zeby wiecej wziac)

MC nie robiłem już..

Oki ja lece się myc i spac, elo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Dzisiaj zaspałem troszkę i na śniadanie zjadłem tylko płatki owsiane na mleku teraz trochę szybciej w domu jestem i zaraz sobie wszamam makaron z mięsem i do tego jakaś surówka do szkoły sobie zrobię kanapki z serem twarogowym i szczypiorkiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do dawnej sylwetki, który trening?

Następny temat

Trening na mase- do oceny i poprawy

WHEY premium