SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XVIII Mistrzostwa Brwinowa w wyciskaniu sztangi leżąc

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
jasonstatham 81
Rower był za zwycięstwo w młodzikach do 18 lat gdzie nawet pucharki były do 6 miejsca tak zażyczył sobie sponsor tych nagród by zachęcić młodzież do aktywnego spędzania czasu ;) i ogólnie nagrody były dla mlodziezy i też Panie otrzymały po czajniku ;) jeszcze za WW były nagrody w postaci bonu na odżywki w sklepie SFD bardzo fajnie w sumie gdyż można samemu zdecydować co sobie wybierasz ;) inna sprawa sędziowanie w tym wielokrotnym ale to już standard zwłaszcza że to była konkurencja dodatkową ale niestety swoich się onenia inaczej i przymyka oczy bo zaliczyć 40 polruchow zwycięscy to tylko ślepy by tego nie zauważył więc w skrócie jakby było sędziowanie jak należy to wygrałbym pewno ja z 38 ruchami a tak zwycięzca miał coś 51 a na drugim 46 jeśli się nie mylę ;)

A no Piotrek tak to jest z tym sędziowaniem w ww. My którzy się tym zajmujemy już wiemy jak powinno wyglądać.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14211
Gregorterm sa gdzie wyniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
No właśnie czekamy, może organizator wrzuci.
1

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
Graty Tasak !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
jasonstatham
Nie robiac 50x z CC mozna zapomnieć o wygranej.U nas nie licząc Plesiewicza Ukraina pokazała jak się to robi ( 65x ).Więc nie becz tylko do roboty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 691 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10132
Hehe Tadziu tylko zapomniałeś że to nie moja półka teraz haha mógłbym Ci obiecać że jak bym trenował tylko wielokrotne albo nawet inaczej wogole trenował pod wielokrotne ( nie licząc ostatnich trzech tyg które poświęciłem totalnie pod j**anego biogenixa i pokazałem że 200 powtórzeń do osiągnięcia bo wyszło mi 204 a we w min 92 razy. Ciezarem 40 kg ;) więc chyba spoko ) to bym wykręcał wyniki w h... Lepsze i myślę że nawet pana Ukrainy bym się nie bał hehe
Po drugie ten rok pasmo kontuzji antybiotyk za antybiotykiem ale nie narzekam i zap*****lam na siłowni jeszcze może jakąś formę zrobię na ten rok....chociaż nie ukrywam że pracuje ile się da żeby spłacić wyjazd do USA i też nie płacze ale jak to powtarza ciągle wzorek ...łapie doświadczenie bo to najważniejsze i to nie tylko sportowe ale i to pozasportowe mam na myśli Głuchowskiego i spółki hahaha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
jasonstatham 81 wierzymy w Ciebie.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
jasonstatham 81
I tak dalej , do PRZODU !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2382
Witam a gdzie można zobaczyć wyniki z zawodów ? Bo coś długo nikt nie wrzuca pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
ryba479
Witam a gdzie można zobaczyć wyniki z zawodów ? Bo coś długo nikt nie wrzuca pozdrawiam.

Cały czas czekamy, może w końcu organizator wrzuci.

gregorterm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arnold Classic Africa 2017 - strongman

Następny temat

ME WUAP Bench Press & Deadlift - 12-14.06.2017 AUSTRIA

WHEY premium