SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XP + Mono... Pytanie co jeszcze...??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2892
Witam Zakupilem sobie taki zestaw...
- X-Pand dymatize
- Mono Vitalmaxa
- omege 3
- Pro longatum 1500 g
- vita-mine Multiple sport olimpu
- zma apteczne
mam wiec pytanie jeszcze co lepiej po treningu Gainer czy carbo ?? i czy dokupic jakies bcaa do mojego zestawu lubi czego mi brakuje... ?? dzieki za odpowiedz... Pozdrawiam...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
lepiej gainer, lepszej jakosci węglowodany + białko w składzie, bedzie bardziej odpowiednie :) Tylko jest taa sprawa ze carbo mogłbys brac od razu po treningiu z porcja krety, natomiast gainera dopiero ok20-30min po porcji kreatyny potreningowej

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1268 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11409
nic nie musisz dokupywać

czy gainer czy carbo+wpc - jeden pies, ja osobiscie wole bezposrednio po treningu ok 60g carbo i zaraz pozniej 30g wpc

pzdr

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Zgarnij BONUS 40zł
www.bwin.com/?pid=1209&pt=2&language=9&mc=MGM-IY/cnHGpn65IIrXLuJlJw=== 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2892
No wlasnie geiner 30-40 min po treningu ale po treningu 45 min mam obiad ryz brazowy/paraboliczny i cycek kury wiec chcialem odrazu po treningu cos dac ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1268 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11409
nie wiem jak dawkujesz kreatyne, ale domyslam sie ze po treningu nie bierzesz xp

zaraz po treningu musisz cos dostarczyc, najlepiej carbo+ wtedy mono(jesli tak dawkujesz) i chwile pozniej wpc, lub gainer, jak ci wygodniej, ale opcja carbo+wpc jest imo lepsza

pzdr

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Zgarnij BONUS 40zł
www.bwin.com/?pid=1209&pt=2&language=9&mc=MGM-IY/cnHGpn65IIrXLuJlJw=== 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2892
Mono na rano czczo, przed treningiem xp a po treningu mono mam... dzieki za pomoc kupie sobie carbo i odrazu po treningu bede pil a 40 min po treningu jakies wegle z bialkiem(jedzenie) bo nie chce tyle odzywek pic jedzenie lepsze xd dzieki a pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2892
Jeszcze jedno... moj cykl bedzie trwal 8 tygodni a po cyklu zeby nie bylo za duzych spadkow cos brac przez jakis okres czy nie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1268 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11409
nie nie musisz nic, tylko trzymaj diete i spozycie wody na wysokim poziomie, potrenuj jeszcze z tydzien-dwa a pozniej zrob przerwe na regeneracje

pzdr

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Zgarnij BONUS 40zł
www.bwin.com/?pid=1209&pt=2&language=9&mc=MGM-IY/cnHGpn65IIrXLuJlJw=== 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2892
Ile przerwy najlepiej zrobic... ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1268 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11409
ile chcesz

ja po cyklu na 1-2tyg odpuszczam silownie

pzdr

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Zgarnij BONUS 40zł
www.bwin.com/?pid=1209&pt=2&language=9&mc=MGM-IY/cnHGpn65IIrXLuJlJw=== 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2892
Ile chce dam sobie spokoj na rok to sie tak zregeneruje nie no ale 2 tygodnie zobaczymy xD Dzieki za pomoc oczywiscie sogacz dla Ciebie ... ;) a tak na koniec jakie jest dobre carbo jesli chodzi o jakos,rozpuszczalnosc i smak w tej kolejnosci xD ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie węgle i białko do własnego Gainera??

Następny temat

Pomóżcie doradzic!!!

WHEY premium