SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XIX Mistrzostwa Brwinowa w WL - 9.06.2018 Brwinów

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 74 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1650
Na dzień 09.06.2018 Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" Brwinów i Wojciech Nitecki zapraszają zawodników i widzów na XIX Mistrzostwa Brwinowa w wyciskaniu sztangi leżąc o Puchar Gminy Brwinów.
Zawody odbędą się w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Piłsudskiego 11 w Brwinowie.
Zapisy do dnia 05.06.2018 na adres emaila: [email protected] podając imię, nazwisko, datę urodzenia, kategorię w jakiej zawodnik będzie startował.

W zawodach mogą uczestniczyć wszyscy chętni, bez względu na przynależność klubową czy stowarzyszenie

Zawodnicy startują w krótkich spodenkach, podkoszulkach typu T-shirt
Zawody odbywają się bez koszulek wspomagających. Dopuszczalne jest stosowanie opasek na nadgarstki i pasów na tułów.
Zasada nie odrywamy stóp i pośladków i słuchanie komend sędziego
Wyciskamy na 2 komendy sędziego głównego: góra i stojak

Program zawodów:

Godz. 8.00-10.00 ważenie zawodników
Godz. 11.00 rozpoczęcie zawodów

W trakcie trwania zawodów odbędzie się konkurencja dodatkowa wyciskanie wielokrotne dla zawodników biorących udział w zawodach
Do wygrania odżywki za trzy pierwsze miejsca ufundowane przez sklep SFD.

Kategorie w jakiej zawodnicy będą startować:
kategoria kobiet do 18 lat, +19 lat
Kategoria do 16 lat , 17-18 lat, 19-23 lat
Kategoria weteran I grupa 40-49 lat, II grupa 50-59 lat, III grupa 60-69 lat, IV grupa +70 lat
Kategorie wagowe: do 74 kg, 83 kg, 93 kg, 105 kg, 115 kg, 125 kg, +125 kg
W przypadku mniejszej liczby zawodników niż 4 w danej kategorii organizator zastrzega sobie prawo do łączenia kategorii.
Wszyscy zawodnicy otrzymają dyplomy, natomiast zawodnicy, którzy zajmą miejsca na podium puchary

Zawodnicy, którzy wezmą udział w zawodach mają dzięki sponsorom zapewniony posiłek oraz napoje gratis

Tel. do organizatora
517-209-214 Wojciech Nitecki lub email: [email protected]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 74 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1650
Bardzo dziękujemy SFD za ufundowanie nagród w postaci bonów na zakup odżywek dla zawodników w konkurencji wyciskaniu wielokrotnym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
Zmieniłem trochę tytuł , bo brakowało najważniejszej rzeczy....daty
Impreza wrzucona do kalendarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
piekne zawody zawsze sa u wita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14211
wybieram sie z juniorem do lat 16, Jego waga ok 59kg obecnie konczy trening na 72-73kg do 3p
Mam pytanie jak ma wyglądac pisemna zgoda rodzica na udział w zawodach osoby nie majacej 18lat? i czy start na oswiadczenie czy badania wymagane?


Zmieniony przez - 00PiotR00 w dniu 2018-04-18 12:40:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
00PiotR00
wybieram sie z juniorem do lat 16, Jego waga ok 59kg obecnie konczy trening na 72-73kg do 3p
Mam pytanie jak ma wyglądac pisemna zgoda rodzica na udział w zawodach osoby nie majacej 18lat? i czy start na oswiadczenie czy badania wymagane?



Zmieniony przez - 00PiotR00 w dniu 2018-04-18 12:40:19


Myślę że to pytanie najlepiej zadać na podany e-mail kontaktowy lub zadzwonić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14211
tak zrobimy blizej zawodów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14211
Mam informacje mysle ze to moze sie komus tez przydac. Zawodnik niepełnoletni tez podpisuje SAM zgode na start i deklaracje ze jest zdrowy i zdolny do startu czyli staruje na własną odpowiedzialnosc. Sam tez rozwazałem start skoro juz tam bede ale po wejsciu na wage zrezygnowałem. Waze 95kg w 7tygodni nie zbije wagi do 83 bez straty siły, obecnie wycisne cos koło 115kg wiec na razie nie ma sensu moze za rok :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
00PiotR00
Mam informacje mysle ze to moze sie komus tez przydac. Zawodnik niepełnoletni tez podpisuje SAM zgode na start i deklaracje ze jest zdrowy i zdolny do startu czyli staruje na własną odpowiedzialnosc. Sam tez rozwazałem start skoro juz tam bede ale po wejsciu na wage zrezygnowałem. Waze 95kg w 7tygodni nie zbije wagi do 83 bez straty siły, obecnie wycisne cos koło 115kg wiec na razie nie ma sensu moze za rok :)


Myślę że jak i tak jedziesz na tą imprezę , to wystartuj po prostu z biegu...bez spiny , dla fanu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14211
no niby tak ale jakos nie widze sensu startowac po to aby byc ostani :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14211
zawody już za miesiąc :) czy beda podane jakies listy zglonych zawodników?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
00PiotR00
zawody już za miesiąc :) czy beda podane jakies listy zglonych zawodników?


Może będą , chociaż nie liczyłbym specjalnie na to ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wiesz o WW ?

Następny temat

MP Juniorów do lat 16, 20 i Weteranów w TSK - Kielce 21-22.04.2018 r.

WHEY premium