SFD.pl Aktualności - Sporty Siłowe

Dodaj odpowiedź

XII BURSZTYNOWA SZTANGA Ostrów Mausz 22.04.2017r.

Wysłana -
To już po raz dwunasty zapraszamy do Ostrów Małsz.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Regulamin.
Wysłana -
Zawodnicy IKS Warszawa na miejscu, czekają na start.

Wysłana -
Pomost gotowy. Za chwile starty.

Wysłana -
Piotrek w towarzystwie kobiet i na trzecim miejscu z wynikiem 110 kg. Brawo.
Wysłana -
Wyniki zawodów.
Wysłana -
Z strony organizatora Stowarzyszenie Rehabilitacyjno – Sportowe "Szansa – Start Gdańsk"
XII Ogólnopolski Turniej Wyciskania Sztangi Leżąc „Bursztynowa Sztanga”
21-23.04.2017 r.
XII Ogólnopolski Turniej Wyciskania Sztangi Leżąc „Bursztynowa Sztanga” organizowany przez SR-S Szansa – Start Gdańsk był kolejną edycją, która miała na celu popularyzację tej dyscypliny na pojezierzu kaszubskim, propagowanie aktywnego wypoczynku wśród niepełnosprawnych oraz integrację środowiska sportów siłowych. Zawody rozpoczęły się w dniu 21.04.2017 r.
Dla wielu startujących zawodników, zawody te były jednym z etapów przygotowań przed najważniejszymi imprezami sportowymi w tej dyscyplinie w roku 2017. Imprezę przeprowadzono w Ośrodku Szkoleniowo-Rehabilitacyjnym w Ostrów Mausz woj. pomorskie w warunkach spełniających wymogi dla osób niepełnosprawnych, również dla poruszających się na wózku. Uczestnikami zawodów były osoby niepełnosprawne z terenu całej Polski. Informację wraz z kartą zgłoszeniową i regulaminem odnośnie odbywających się zawodów, rozesłano do wszystkich jednostek w kraju. Na podstawie informacji zwrotnych, biuro zawodów utworzyło listy startowe zawodników.
Wszyscy uczestnicy XII Ogólnopolskiego Turnieju Wyciskania Sztangi Leżąc „Bursztynowa Sztanga” zostali poinformowani o finansowaniu ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych poprzez informację ustną, informację umieszczoną w regulaminie turnieju oraz na banerze, ulotkach i plakatach. Poziom sportowy i organizacyjny spowodował, że zawody należy uznać za bardzo udane. Zakładane cele programowe, czyli wyłonienie najlepszych zawodników oraz propagowanie dyscypliny podnoszenia ciężarów zostały w pełni zrealizowane.
Wysłana -
Zapraszam do galerii zdjęć z zawodów.
http://szansa-gdansk.pl/galleries/x-bursztynowa-sztanga/ 
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź