SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost za wszelką cenę (?)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 407
Witam, być może pojawiały się już pytania tego rodzaju, ale interesuje mnie czy istnieje możliwosc podniesienia swojego wzrostu.
Za pomocą jakichkolwiek środków za wyjątkiem oczywiscie hormonu wzrostu ze względu na cenę. czy są jakies alternatywy?
dodam ze mam 20 lat i slyszalem ze wzrost jest mozliwy do 21 roku zycia. wiem ze duze znaczenie ma genetyka dieta i sen. ale czy pomimo tego istnieje jeszcze jakas mozliwosc lub alternatywna droga?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
no to raczej nie unas a jak już to grubo przed 18 tką ( niewiem ile masz lat klolego nieche mni sie teraz w twoim profilu grzebać):P,jak starzy potentaci to ci fundną,wycieczkę do jakiejś europejskiej kliniki..swoją drogą znalazłem w necie sormeline od chinczyków ..ciekawe 3 to wał..wzropstu mam tyle co ty..owsze w poruwnaniu , do wałujewa to troche malo,jak niejesteś w nba lub jakiejś super lidze kosza ..to po co ci więcej..no chyba że masz kobite giganta :D

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9988
a ile masz wzrostu ze tak ci zależy ?

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
w tym wieku raczej nic nie pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10539
no ten karzeł ma tylko 181.. ja bym sie powiesil na jego miejscu.. heh.. co za ludzie szukaja dziury w całym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9988
181 i chce wzrostu za wszelką cenę

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Ja pier...ja mam 175 i jest mi dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10539
jak za wszelka cene to polecam ilizarowa.. tylko obawiam ze twoje "jaja" tego nie wytrzymaja i po obejrzeniu zdjec bedziesz bogu dziekowal ze nie jestes niski..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6725
181 wzrostu i temat ,,wzrost za wszelką cenne ,, to co mają powiedziec tacy ludzie jak ja 176 +/- to my już powinismy lezec pod pociagime albi ze sznurkiem na na drzewie wisiec... A z ciekawosci mozesz poweidizec po co Ci jeszcze większy wzrost ????

Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 407
mam swoje własne powody. czy jakikolwiek cykl sterydowy daje możliwosc zwiększenia wzrostu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6725
Nie ma takiej możliwości wręcz przeciwnie biorąc SAA tym bardziej nie urosniesz ;] a nawet bedziesz się kurczył ;P

Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 305 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5353
mnie tez ciekawi czemu chcesz być wyższy a co do sterydów to tylko hormon wzrostu raczej. Ja tam w sumie chciałbym byc niższy bo 190 to za duzo ;p

Trenuj z głową, wtedy mięśnie więcej mogą!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trenadrol+stanazolol tab

Następny temat

Aromasin

WHEY premium