SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost wagi i obwodów

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Witam.
1.5 tygodnia temu zaczęłam intensywne treningi na siłowni (5 dni w tygodniu). Czy to normalne, że na redukcji (trzymam dietę) waga wzrosła o 3kg oraz że w obwodach przybyło po 2-3cm?

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
ronie220
Plan również dupy nie urywa. Większośc to ćwiczenia na maszynach.

Większość? No raczej nie. Na maszynach jest tylko ściągnie drążka do klatki, do brzucha i prostowanie przedramion. Dwa pozostałe (ginekologa i przyciąganie wałka do tyłka) dodałam sobie sama z siebie, nie było ich w oryginalnym planie.

BTW jaki powinien być w takim razie plan? Na Ladies odpisano mi, ze jest w porządku (btw układała go dawna modka z Ladies)

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Oczywiście, że normalne. Sam wysiłek powoduje adaptację i np jesteś w stanie zgromadzić więcej glikogenu w mieśniach, złapałaś więcej wody, a także mięśnie po intensywnym treningu mogą być lekko opuchnięte.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
kontroluj pas, jak tam wartosc sie nie zmienia lub spada, to ok:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
a po jakim czasie to rusza? obwody i spadek wagi? tydzień, dwa, miesiąc?

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
2 tygodnie to taki optymalny czas aby co nieco ocenic juz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Po 2 tygodniach powinno być conajmniej te 0,5-1cm mniej w pasie. Z wagą bywa różnie. Mam klientów, u których ten parametr się nie zmienia a tłuszcz spada.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Musia
a po jakim czasie to rusza? obwody i spadek wagi? tydzień, dwa, miesiąc?


No chyba, że Ci mięśnie urosną to wtedy obwody mogą się niewiele zmienić ale obserwuj i mierz się regularnie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Dzisiaj mija dwa tygodnie, na wadze nadal przyrost (łącznie +3kg), w obwodach też lekko więcej, po 1cm średnio, w pasie też.
Nic się w życiu moim nie zmieniło poza włączeniem siłowni, problem nie leży w diecie :( Cholera no.

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Treningi moga byc zbyt ciężkie i lapiesz wode. Badania tarczycy robiłaś?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Jestem od 10 lat pod opieka endo w związku z niedoczynnością.

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Czy powodem może być 5 treningów w tygodniu? Za dużo?

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobór serii i powtórzeń - siłownia

Następny temat

Maszyna do podciągania i pompek na poręczach

WHEY premium