SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost w wieku 16 lat!!!! Błagam o pomoc!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 777
Witam, mam 16 lat i 170cm wzrostu. Mój tata ma 180cm a mama 163. Moi dziadkowie mieli około 174-178 wzrostu. Moi wujkowie od strony taty mają po 182-183 cm wzrostu, a od strony mamy po około 175. Zawsze byłem dosyć średnio wysoki w klasie do pewnego momentu gdy wszyscy koledzy mojego wzrostu zaczeli mnie dużo przerastać a ja tak jakbym stanoł w miejscu. Od 2 lat nic nie urosłem. Jeśli chodzi o dojrzewanie to dojrzewałem dosyć szybko. W wieku 12-13 lat miałem mutacje. Nie miałem jakiegoś dużego skoku wzrostu jeżeli go wogóle miałem.Gdy miałem coś koło 12 lat urosłem wtedy może w ciągu roku 6-7cm. Mam dosyć bujne owłosienie na ciele, na twarzy mam zarost pod nosem oraz pojedyncze kłaki na brodzie. Niedawno byłem na wizycie u endokrynologa i obliczył że mój wzrost powinien wynieść 185cm. Skierował mnie na badanie wieku kostnego, po czym okazało się potem z badania że mój wiek kostny wynosi 19 lat!!!’ Lekarz powiedział że już nie urosnę jednak ja nie mogę się z tym pogodzić. Mój tata był zawsze niski, a skok wzrostu miał w około 17,18 roku życia a może i później. Moi wujkowie oraz kuzyni też późno urośli. Mój numer buta to 41-42. Gdy byłem młodszy brałem takie dmuchawki czy coś na bazie sterydów. Brałem je jednak bardzo sporadycznie i niedługo. Moja siostra jeszcze wcześniej dojrzewała odemnie jednak osiągneła wzrost mamy... Czy jest jaka kolwiek realna szansa żebym urosnoł? bardzi mi na tym zależy. Jeżeli jest to co zrobić abym urosnął? Z góry dziękuje za odpowiedź i bardzo proszę o pomoc...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
genetyki nie oszukamy
mozemy w pewien sposob pomoc jej w tym, aby spelnila swoje zalozenia np odzywiajac sie zdrowo, ale ile mamy zapisane, tyle tez bedziemy miec

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coś tam może podskoczysz ale kiedyś zrozumiesz że są w życiu ważniejsze problemy niż wzrost także spokojnie :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 777
c
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Poczekasz to zaobaczysz, nie masz co sie zamartwaić, co ma być to będzie i tego w tym przypadku nie zmienisz.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Nie masz na to wpływu i urośniesz tyle ile masz pisane także zadręczanie się tym Ci w niczym nie pomoże a może zaszkodzić i wpływać na inne kwestie, jak wspomniano wyżej są ważniejsze rzeczy niż tylko tyle ile masz wzrostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 435 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11080
A czy nasady kości RTG są zrośnięte?
Czy możesz pokazać swoje zdjęcie wieku kostnego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 777
tak, są zrośnięte. Wyślę zdjęcie gdy będe w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
raczej nic nie urośniesz, jak już to może 1-2cm i nie ma co kombinować tylko cieszyć się że nie masz mniej niż te 170, "tata był zawsze niski, a skok wzrostu miał w około 17,18 roku życia" no tylko drobny szczegół że nie miał określanego wieku kostnego na 19 lat
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 16 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2504
nie urośniesz już niestety nic
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 707 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10442
p******enie ze nie urosnie jak sie ma 16 lat to na pewno urosnie chyba ze jest dziewczyną to niekoniecznie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
aa3
p******enie ze nie urosnie jak sie ma 16 lat to na pewno urosnie chyba ze jest dziewczyną to niekoniecznie

Sam pitolisz, że tylko jak jest się dziewczyną, to się nie urośnie po 16 roku życia, bo jest sporo przypadków, że się rośnie bardzo wcześnie, a potem stop i koniec. Sam tak miałem i jeszcze chyba Anubis, jeśli dobrze pamiętam. A poza tym:

- autor nic nie urosł w ciągu ostatnich 2 lat
- miał już dojrzewanie, mutację, zarost już jakiś tam ma
- ten wiek kostny (jeśli to w ogóle miarodajne jest) i lekarz mu powiedział, że nie urośnie

Także czy jest realna szansa? Raczej nie i tak lepiej założyć, a jak jeszcze się urośnie, to tylko się cieszyć z tego.


Zmieniony przez - xorton w dniu 5/25/2018 8:19:02 PM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trymer do golenia miejsc intymnych

WHEY premium