SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost w wieku 16 lat!!!! Błagam o pomoc!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 707 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10445
xorton
aa3
p******enie ze nie urosnie jak sie ma 16 lat to na pewno urosnie chyba ze jest dziewczyną to niekoniecznie

Sam pitolisz, że tylko jak jest się dziewczyną, to się nie urośnie po 16 roku życia, bo jest sporo przypadków, że się rośnie bardzo wcześnie, a potem stop i koniec. Sam tak miałem i jeszcze chyba Anubis, jeśli dobrze pamiętam. A poza tym:

- autor nic nie urosł w ciągu ostatnich 2 lat
- miał już dojrzewanie, mutację, zarost już jakiś tam ma
- ten wiek kostny (jeśli to w ogóle miarodajne jest) i lekarz mu powiedział, że nie urośnie

Także czy jest realna szansa? Raczej nie i tak lepiej założyć, a jak jeszcze się urośnie, to tylko się cieszyć z tego.




Zmieniony przez - xorton w dniu 5/25/2018 8:19:02 PM


TY PITOLISZ gosciu bez sensu
kiedys wzrostem sie interesowałem do tego stopnia ze w w pierwszej klasie technikum na bilansach medycznych kiedy mierzono i wazono
nas znalem wzrost kazdego i pamietam ze kazdy ABSOLUTNIE kazdy z roku na rok rosnął w przeciągu 4 lat całkiem sporo (2-6cm)
nie bylo takiej osoby co by nie rosła a to ze ktos mial mutacje i zarost nie znaczy ze juz ma zrosniete kosci jprdl ////////

Zmieniony przez - aa3 w dniu 2018-05-25 20:35:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja osiągnąłem maksa w 8 klasie podstawówki czyli jakies 15 lat coś w ten deseń, tam moze z jeden centymetr mi gdzieś doszedł i tyle.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jak się ma 16 lat to oczywiście jest szansa że jeszcze się urośnie ale zazwyczaj jeśli ma to miejsce jest to niewiele do kilku centymetrów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52053
Znajomy wystrzelił w technikum z prawie najmniejszego w klasie do mojego wzorstu 186, więc wszystko jest możliwe, ale też się nie nastawiaj bo to pewnie jeden przypadek na wiele, osobiście rosłem do 18-19 lat.
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
U mnie kolega miał podobnie zawsze jeden z niższych w klasie a w liceum prawie 30 cm w górę i skończyło się na 192 , ale jak wspomniano ma to rzadko miejsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 777
ale jest jaka kolwiek szansa że też będe tak miał czy nie mam na co liczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
szansa jest ale to czas pokaże, trzeba czekać, nie ma też co się napalać i stresować bezpotrzebnie.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 260 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24902
Kumpel 18-22l -> +10cm, teraz coś 188 ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
JestemSajmon
ale jest jaka kolwiek szansa że też będe tak miał czy nie mam na co liczyć?


tego nikt nie wie , szansa jest ale wpływu na to nie masz żadnego także nie ma co się skupiać na tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 436 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11091
Jesteś kurduplem i nim już zostaniesz pogudz się z tym.


Zmieniony przez - diox96 w dniu 2018-06-02 16:32:51
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trymer do golenia miejsc intymnych

Następny temat

Ból pępka

WHEY premium