SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Wzrost na teściu

Wysłana -
Mam pytanie:czy zażywanie sterydów,chodzi o propionat testosteronu wpływa na rozrost kości na długość?Słyszałem iż zależnie od środka może wpłynąć zarówno na wzrost jak i zahamowanie go.Z góry dziękuję i obeieszczam że nie jestem już w wieku dojrzewania :)

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Pewnie małolat jesteś sądząc po pytaniu. W każdym razie hamuje wzrost przez aromatyzację co prowadzi do zrastania się nasad kości. Kości po propie Ci nie urosną.
Wysłana -
A słyszałeś o podawaniu nolvy na cyklu?Podobno za zamknięcie nasady kości odpowiadają głównie estrogeny.
Wysłana -
Nolva na cyklu to normalna rzecz jesli ktos jest podatny na gino/wysokie e2

Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-02-10 14:51:26
Wysłana -
Jurnybyczor
A słyszałeś o podawaniu nolvy na cyklu?Podobno za zamknięcie nasady kości odpowiadają głównie estrogeny.

Nie podobno, ale tak jest. Przeczyta chociaż ulotkę z omki czy prolki zanim zadasz kolejne pytanie.
Wysłana -
Przy małych dawkach Gino często nie występuje i wystarczy brać cynk ale chodzi mi czy branie nolvy na cyklu zapobiegnie zamknięciu nasad kości
Wysłana -
O takie pytania to już ankietę musisz uzupełnić.
Wysłana -
Ale rozumiesz o co biega czy nie bardzo?
Wysłana -
A to Ty jeszcze rosniesz?ile masz lat?
Wysłana -
Już chyba nie rosnę mam 20 lat ale chcę wiedziec,mój ziomek z klubu wchodzi na cykl ale się boi właśnie o wzrost ma 17 lat i niecałe 170 wzrostu
Wysłana -
Wzrost to pol biedy co moze byc skutkami ubocznymi jesli wejdzie na cykl...
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź