SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost a Wiek

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 36399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widzialem tu duzo topiców typu czy to czy tamto nie zachamuje mi wzrostu
a ja chce zapytac całkiem odwrotnie
jestem koszykarzem , mam 16 lat 63kg 180cm i interesuje mnie to czy da sie jakoś poprawić wzrost ?? np. ćwiczeniami doprym odzywianiem czy rożciąganiem mieśni...
jezeli ktos wi to MJ mial identyczny problem bo w moim wieku byl nizszy ode mnie a po roku rozciagania (m.in. zwisania bezwładnego na drązku ) urósł ok 13 cm (sam MJ mowi o tym w filmie MJ - COME FLY WITH ME
sam ćwicze na atlasie i nie wiem czy te ćwiczenia moga ograniczac wzrost bo kazdy cm jest wazny....jezeli chodzi o wyskok hmm nie najgorszy pakuje na 305 ....
no i mam problemy z waga ale mysle ze to kwestia odzywainia...i tez nie wiem czy sobie nie kupic białka serwatkowego czy coś w tym stylu ale nie wiem czy to nie zahamuje mi zwrostu bo sie na tym nie znam:)
Z GORY DZIEKI ZA ALL REQUESTIONS...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 0
mam pytanie czy to nie jest dziwne ze mam skonczone 12 lat i mam 172cm zwrostu ??? ide teraz do 6 klasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 338 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8144
a ja chcialbym sie dowiedziec jakie sa srednie wzrostu(czyli jaki wzrost maja srednio 11,12,13,14,15,16,17,18 i 19-latkowie)




podpisuje sie bod postem i czekam na wypowiedz kogos doswiadczongo(eksperci gdzie jestescie )
1

moja zasada "czemu nie mamy dac komus nagrody jesli nic nas ona nie kosztuje np soga"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4308
Zaraz sie dowiesz!Ja mam siedemnascie lat i waze 75kg!Wzrostu nie zachamujesz mozesz go jedynie przystopowac, ale jak masz urosnac to i tak urosniesz!!!nie masz jeszcze tak zle!!!

hirman

"Champions are made not born"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 338 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8144
hirman: moze cos wiecej bys powiedzial:P

mnie interesuja dane statystyczne czyli jaki jes sredni wzrost w danym wieku

moja zasada "czemu nie mamy dac komus nagrody jesli nic nas ona nie kosztuje np soga"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4308
O.K!Mam 17 lat 195 cm wzrostu i 75 kg wagi!!!Mam nadzieje ze ta odpowiedz cie satysfakcjonuje!!??:)

hirman

"Champions are made not born"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 338 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8144
ok dzieki(niezly z ciebie byk hehe), ale mi chodzilo o dane statystyczne
czyli np:
mlodziez wieku 16 lat ma sredni wzrost powiedzmy 180
mlodziez w wieku 17 lat ma sredni wzrost np 195:)
i tak dalej bla bla bla

moja zasada "czemu nie mamy dac komus nagrody jesli nic nas ona nie kosztuje np soga"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wg. mnie jednak suple nieco hamują wzrost. podobnie jak używki typu alkohol papierosty marihuana... jak cchesz rosnąć raczej nie polecam tego. a co do większego wzrostu to wiszenie na drążku pływanie to wpływa pozytywnie na wzrost podobnie jak stan nieważkości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
je mam tylko 174cm i 16lat .. jestem cholernie zdesperowany !! muszę urosnąć!!!!!

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 847 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12430
No co Ty ALPAq I tak jesteś najwyższy w gimnazjum się założe

This world so trife, Your money or Your life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
po pierwsze jestem w liceum !!! po drugie jestem drugi od końca z chłopaków w klasie (jeśli oo wzrost idzie) w gimnazjum też byłem jednym z najniższych

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
po pierwsze jestem w liceum !!! po drugie jestem drugi od końca z chłopaków w klasie (jeśli oo wzrost idzie) w gimnazjum też byłem jednym z najniższych -----> z tego wynikają moje kompleksy ... na dodatek od 9 lat w kosza gram a wzrost jest tu niemałą przeszkodą :-[

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odnosnie cwiczen na grzbiet

Następny temat

może to dla was juz nudne....

WHEY premium