SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam prawie 17 lat, mam 178-179 cm wzrostu czy jeszcze urosne?, mam juz dosc mocny zarost, (ogolnie jestem dobrze owlosiony) czy to nie ma nic do wzrostu?,bo gdzies tak przeczytalem ze to moze oznaczac koniec wzrostu, druga sprawa czy jazda na rowerze nie wplywa zle na wzrost? czy przeciwnie jest wskazana? tak po 1h-2h dziennie?. czy plywanie dobrze wplywa na wzrost? Chcialbym jeszcze urosnac tak do 185 cm. Prosze o odpowiedzi i porady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 876 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37714
może urośniesz może nie...modli się o wzrost tyle Ci tylko pozostało

LUdzie którzy bija koksy są dla mnie niczym... nIczym bracia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52
Mogłby ktoś dokladniej odpowiedziec i bardziej do tematu, bo rowniez mam bardzo podobny problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesteś w końcowej fazie okresu dojrzewania. Chociaż trwa on do 21/24 roku życia nawet, to najwięcej zmian w organizmie (wzrost) przychodzi między 12/16 rokiem życia. Myślę, że nie urośniesz do 185cm, maksymalnie dobijesz 180cm i na tym się skończy, co też jest mało prawdopodobne, ale nie skreślam takiej możliwości.

Tutaj nie ma że "chce urosnąć", rośniesz lub nie - to jest uwarunkowane genetycznie i nie masz na to zbytnio wpływu, jeśli mówimy o metodach naturalnych.

Zarostjakość zarostu mówi nam o ilości hormonów męskich w swoim organizmie, widocznie masz ich dużo :)

Jazda na rowerze nie wpływa zbytnio na wzrost, ponieważ nie obciąża w dużej skali kręgosłupa. Basen jak najbardziej wpływa pozytywnie na nasz organizm, ale i też na sprawność i kondycję :) Nie rezygnuj z tych dwóch form aktywności sportowej.

Nie ma treningu na wzrost na długość :)
Niestety...

Zmieniony przez - Przemyski w dniu 2010-06-28 08:10:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52
a jeszcze jedno pytanie czy faktycznie te mleko moze cos pomoc, czy jezeli bede przez cale wakacje pil duzo mleka chodzil na basen 5 razy w tygodniu, spal po 8h i wiecej to moze to pryniesc jakies skutki? czy taka biologia i the end? Wlasnie sie zmierzylem i mam 179. Co moge jeszcze zrobic zeby chociaz w jakims minimalnym stopniu pomoc wzrostowi. Z gory dziekuje bardzo za odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52
I jeszcze jedno pytanie czy aerobiczna 6 wejdera nie ma zlego wplywu na wzrost? czy wrecz przeciwnie pozytywny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52
Móglby ktoś mi odpowiedzieć? byloby miło :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Mleko, basen, sen -> to co wymieniłeś może jedynie wpływać na dobrą homeostazę organizmu. Ale nie doprowadzi do jego wzrostu! Taka genetyka i nie zmienisz tego.
Teoretycznie są ćwiczenia na wzrost, ale maksymalnie po nich 1cm urośniesz ? Zwisy/ rozciągania/mało ćwiczeń obciążających kręgosłup... Druga opcja to operacja złamania i zrośnięcia kończyn trwająca ponad 1,5 roku w USA tylko za kupe szmalu

2. Nie ma negatywnego wpływu na kręgosłup, pozytywnego też nie za bardzo - neutralne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52
Hm, tak czy siak sprobuje zmienic cykl zycia na jak najbardziej umownie korzystny dla wzrostu:D czyli mleko, tran basen i inne cwiczenia i za 2 miechy odezwe sie ile uroslem o ile wgl urosne:D. Dziekuje bardzo Przemyski za odpowiedzi i porady :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Baba swoje, didu swoje
powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 314
Czy majac 14,5 lat i wzrost 1,63 urosne . Jak narazie nie mialem mutacji . Ostatnio zato duzo jem a an i troche nie robie sie grubszy . Za to mam wilczy apetyt
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

artroskopia ramienia

Następny temat

klub piłki nożnej dla dziewczyn

WHEY premium