SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzmocenie mięśni kręgosłupa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 496
Cześć,mam taki problem że prawdopodobnie przez krzywy kręgosłup (hiperlordoza lędziowa) mam strasznie słabe dolne mięśnie pleców,ale nie tylko,mięśnie głębokie pewnie też.Problemem jest np utrzymanie się na wodzie na plecach lub samo pływanie,bo mi nogi ciągnie w dół,nie umiem ich utrzymać na równo z ciałem,co przeszkadza bo zainteresowałem się SW i chciałbyć się nauczyć kilku figur,lecz jest to narazie niemożliwe przez słabe mięśnie.Jak je mogę wzmocnić? Jakie ćwiczenia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Witaj,
Proponuję idąc się do fizjoterapeuty, który zdiagnozuje rzeczywisty problem, twoje indywidualne ograniczenia i zaleci program rehabilitacyjny.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
witaj, wrzuc zdjecie sylwetki przodem, bokiem i tylem, calej, twarz zamaluj, ustawienie glowy i stop ma byc widoczne na foto.
wtedy cos wiecej mozna bedzie powiedziec

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na redukcję ze 105 kg: crossfit (problem z żylakiem) + interwały

Wiecej