SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzmożenie łaknienia. Problemy z wagą

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3090

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

31

Płeć

Mężczyzna

Cel

waga 75-80 kg

Waga

63

Wzrost

178

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

pracuje jak spawacz

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

ćwiczę w domu

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

brak

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

podejrzenie zapalenia jelita cienkiego. problemy z przysfajalnością pokarmową

Stosowana lub planowana suplementacja

wpc premium 80
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3459
ćwicze całe ciało. napisałem tylko jakie ćwiczenia wykonuje na biceps. z resztą nie mam problemów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3459
nikt nie doradzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 260 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24902
a technika dobra? bo machanie na siłowni często zauważalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie obraź się, ale problem chyba ma podłoże psychologiczne albo Twoje EGO potrzebuje brać więcej kg na biceps. Jak to wcześniej napisałem, możesz brać 50kg na uginanie, ale to ma się nijak do sprawności fizycznej, ogólnej siły jak i sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Trzeba po prostu więcej jeść i przyzwyczajać układ trawienny do większych ilości pokarmu. Nic tu nie wymyślimy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3459
tacy z was eksperci jak z koziej dupy trąpka. bez obrazy, ale jakby poszedł na siłownie i tam był jaki trener / instruktor i na moje pytanie jak wzmocnić biceps odpowiedział by mi że mam problemy z ego, sami sobie odpowiedzcie co można o takim typie pomysleć.

rozmawiamy tu o małym ciężarze bo zaledwie 18kg na jedną rękę. i że od dłuższego czasu pomimo treningów nie potrafię go pokonać. trwa to latami. pytam się o jakieś inne ćwiczenia, może wzmocnienie innych partii cokolwiek. czytając wasze odpowiedzi widze że tu żadnej pomocy nie znajdę. a z moim ego wszystko jest ok. no chyba że uważacie każdego faceta który chce poprawić swoje wyniki za kogoś kto ma problemy z ego.


Zmieniony przez - dontpanic w dniu 2018-02-10 11:33:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Jak mam być czyms z ostatniego odcinka koziego przewodu pokarmowego, to niech to chociaz będzie poprawnie napisane. A rada jest jedna - trenować rozsądnie, jeśc rozsądnie.
3

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Wypadałoby zachować kulturę osobistą w swoich wypowiedziach - ale rozumiem, jesteśmy w internecie. Generalnie w zły sposób zinterpretowałeś moją treść ( mój przekaz był całkiem inny ). Zwiększanie obciążenia w uginaniu na mięsień dwugłowy ramienia nie wpływa zbytnio na kształtowanie sylwetki, siły, wytrzymałości czy ogólnej sprawności fizycznej. Należy skupić się na progresji w ćwiczeniach wielostawowych jak przysiady, martwy ciąg, rwania, żołnierskie wyciskania, podciąganie, wiosłowania etc.. tego typu ćwiczenia stymulują duże rejony masy mięśniowej, budują ogólną siłę i moc organizmu, są niezbędne dla każdego sportowca. Nie widziałem jeszcze aby zawodnik NFL, bokser, crossfitter, judoka czy sprinter skupiał się na bicepsach. Przyszło mi do głowy, że może chciałeś sam sobie udowodnić jaki jesteś silny i bezpodstawnie cisnąć 30kg hantelkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3459
wymagasz szacunku a popatrz na siebie. przyszlo Ci do głowy ale nie koniecznie miałes rację. poniekąd ja też nie zobrazowałem pełnego zakresu ćwiczeń jakie wykonuję więc biorę na poprawkę ze to mogło cie zmylic. cwicze rozne partie, ale tylko z bicepsem mam problem. ładnie mi rosnie triceps i sporo podbija obwód ramienia, w pozostalych cwiczeniach widze progres. w bicepsie mam "szklaną ścianę" ktorej nie potrafie pokonac. gdy mialem 18 lat kupilem hnatle 18,5 kg. mam teraz 30 i nadal jest ona problemem. dlatego zastanawiam sie co robię źle. p.s. nie jestem sportowcem, świczę w domu na wlasnym skromnym sprzęcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Zawsze jest taka partia ciała, która jest "mniej wydajna". Być może warto zastanowić się, aby "ugryźć" go inaczej, np. aakując biceps w superseriach, etc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Próg leucynowy

Następny temat

Prośba o korektę diety

WHEY premium