SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzdecia brzucha

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
Co polecasz na wzdecia brzucha? Oczywiscie mniejsze posilki i mniej wody, ale chce sie dodatkowo wspomoc. Moze jakis Bobotic, Disflatyl, Espumisan czy Gastrosil. Czekam na najlepsza odpowiedz. Z gory dzieki


Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wzdęcia powodowane sa przez nadmiar gazów tworzących się w procesie nieprawidłowego trawienia. Oczywiście w uproszczeniu. Posiłki z mniejsza zawartością tłuszczów zwierzęcych + Espumusan a do tego spróbuj Digest.
Swoją drogą, to czym tak się rozregulowałeś?

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
rozumiem, ze ilosci stosowac takie jak na ulotce, ale przez jaki czas?
a sprawa rozregulowania to mozesz sie spytac np. xmena co to znaczy robic mase...

Pozdrawiam,
NoRtOn
1

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak będę miał do Niego pytanie, to spytam. Zadałeś pytanie, to Ci odpowiadam. Jak długo - nie wiem, ponieważ nie wiem, czym się rozregulowałeś. Na marginesie powiem Ci, że wiem co to znaczy robić masę - mam w klacie 128 itd.
Pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
ok to powiem inaczej. nie wiem czym sie rozregulowalem, ale jedno jest pewne, ze mam tak od momentu postanowienia solidnego cwiczenia i odzywiania (czyli gdzies od ponad roku). wyraznie zwiekszylem czestosc i objetosc pokarmow, czasem zjem w pospiechu, tak, ze mysle, iz wlasnie to jest przyczyna. brzuch jest wyraznie wydety (nie chodzi tu o tluszcz, ktorego nie mam w nadmiarze wogole, tylko wydecie calego brzucha lacznie z gorna czescia), z rana troszke mniej, ale tez. naprawde nic wiecej nie jestem w stanie powiedziec, no chyba, ze masz jakies szczegolowe pytanie to oczywiscie odpowiem. z gory dziekuje Tobie za pomoc ustaleniu jak zaradzic mojemu problemowi

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z diety wyrzuć kawę i pochodne (w tym w preparatach), wino i piwo, produkty wędzone, surowe jabłka, panierowane mięso i benzoesan sodu (konserwant żywności). Na początek 2 kapsułki Espumisanu w czasie każdego posiłku i Digest 2x dziennie. Spróbuj zbilansować to co bierzesz i sprawdź, czy jesteś w stanie taką ilość przyswoić. Może nadmiar?

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
Dziekuje bardzo za podpowiedz. Co do diety to nie spozywam tych produktow, ktore odradzasz, moze czasem kotlety z piersi kurczaka, ale juz nie bede. Ilosci jeszcze raz przesledze, ale wg mnie wszystko jest w normie-ok 430g (6,15g/kg ciala) ww zlozonych i ok. 160g (2,3g/kg ciala)bialka zwierzecego. Chcialbym jeszcze sie dowiedziec przez jaki okres mam przyjmowac te srodki? Dziekuje

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sądzę, że niestety tak długo, jak długo będziesz stosował odżywki, ale spróbuj po 2 tygodniach odstawić.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
witam ponownie. odzywek nie stosuje, tzn. mialem ok 3kg carbo ale stosuje moze z 70g 3x w tyg. i to od niedawna. jem duzo, to fakt, niedlugo postaram sie troszke zmniejszyc. swoja droga Diges stosowac 1 lyzeczke 2 razy dziennie czy inna dawke i obojetnie czy po posilku czy przed (to samo pytanie tyczy sie Espumisanu)? efekty beda widoczne od razu czy po jakims czasie? dziekuje za wszystkie odpowiedzi

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napisałem powyżej - Espumisan - 2 kapsułki w czasie każdego posiłku. Myślę, że Digest do 1/2 godziny po posiłku (po sniadaniu i obiedzie).

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
Chodzilo mi bardziej o dawke Digesu (na opakowaniu 1 lyzeczka w 1/4 szklanki wody 3 razy dziennie)
Pozdrawiam,
NoRtOn



Zmieniony przez - norton w dniu 2002-04-30 20:31:14

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Guru oświeć (bilirubina)

Następny temat

Bóle serca po HYDROXYCUT'cie ???

WHEY premium