SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wytrzymały gryf

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21428
Witam. Szukam wytrzymałego gryfu.
http://www.marbo-sport.pl/product-pol-23787-Gryf-prosty-28-mm-198-cm-czarny-MW-G198-BLACK-Marbo-Sport.html

Na ile można liczyc przy tym gryfie? Przy 220 mocno sprężynuje?
Wiem, że są też 30mm, ale sęk w tym, że to za dużo i połowa talerzy mi wejdzie. Kiedyś mieliście takie, co miały 30mm, ale w części na obciążenia 28mm. Nie zostały wam takie? Chętnie bym kupił.



Zmieniony przez - hetoprom w dniu 2015-09-04 16:50:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 572 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5846
niestety gryf ma swoją maksymalną wytrzymałość 180kg , chociaż jestem pewien że wytrzyma znacznie więcej , zawszę można zdecydować się na 30mm i lekko spiłować otwory w obciążeniu , taki gryf genialnie leży w dłoni , także polecam wybrać tą opcję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21428
No niestety nie ma to sensu. No nic widzę, że pozostaje tylko wydać te 10k na porządny gryf do trójboju.




Zmieniony przez - hetoprom w dniu 2015-09-21 09:03:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
MS-Andrzej
niestety gryf ma swoją maksymalną wytrzymałość 180kg , chociaż jestem pewien że wytrzyma znacznie więcej , zawszę można zdecydować się na 30mm i lekko spiłować otwory w obciążeniu , taki gryf genialnie leży w dłoni , także polecam wybrać tą opcję :)


Życzę powodzenia w piłowaniu. Moja przygoda z powiększaniem otworu w talerzu żeliwnym skończyła się z krwią na dłoniach i mega odciskach, a mimo to otworu nie poszerzyłem. Z obciążeniem pojechałem do ślusarza godzinka roboty i wszystkie otwory w talerzach poszerzone. Koszt to jakieś śmieszne pieniądze rzędu 10 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 258 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6276
jedynie frezowanie zrobi robotę w jakimś zakładzie ślusarskim jak już ktoś zdecyduje się na opcje poszerzenia średnicy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławka ze skosem ujemnym pod waszą suwnice

Następny temat

Domowa siłownia 2000zl

WHEY premium