sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Marbo

Dodaj odpowiedź

Wytrzymały gryf

Wysłana -
Witam. Szukam wytrzymałego gryfu.
http://www.marbo-sport.pl/product-pol-23787-Gryf-prosty-28-mm-198-cm-czarny-MW-G198-BLACK-Marbo-Sport.html

Na ile można liczyc przy tym gryfie? Przy 220 mocno sprężynuje?
Wiem, że są też 30mm, ale sęk w tym, że to za dużo i połowa talerzy mi wejdzie. Kiedyś mieliście takie, co miały 30mm, ale w części na obciążenia 28mm. Nie zostały wam takie? Chętnie bym kupił.

Zmieniony przez - hetoprom w dniu 2015-09-04 16:50:41
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
niestety gryf ma swoją maksymalną wytrzymałość 180kg , chociaż jestem pewien że wytrzyma znacznie więcej , zawszę można zdecydować się na 30mm i lekko spiłować otwory w obciążeniu , taki gryf genialnie leży w dłoni , także polecam wybrać tą opcję :)
Wysłana -
No niestety nie ma to sensu. No nic widzę, że pozostaje tylko wydać te 10k na porządny gryf do trójboju.

Zmieniony przez - hetoprom w dniu 2015-09-21 09:03:25
Wysłana -
MS-Andrzej
niestety gryf ma swoją maksymalną wytrzymałość 180kg , chociaż jestem pewien że wytrzyma znacznie więcej , zawszę można zdecydować się na 30mm i lekko spiłować otwory w obciążeniu , taki gryf genialnie leży w dłoni , także polecam wybrać tą opcję :)

Życzę powodzenia w piłowaniu. Moja przygoda z powiększaniem otworu w talerzu żeliwnym skończyła się z krwią na dłoniach i mega odciskach, a mimo to otworu nie poszerzyłem. Z obciążeniem pojechałem do ślusarza godzinka roboty i wszystkie otwory w talerzach poszerzone. Koszt to jakieś śmieszne pieniądze rzędu 10 zł.
Wysłana -
jedynie frezowanie zrobi robotę w jakimś zakładzie ślusarskim jak już ktoś zdecyduje się na opcje poszerzenia średnicy
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź