SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Marbo

Dodaj odpowiedź

Wytrzymałość gryfu 28mm marbo 198cm

Wysłana -
Witam

Zakupiłem ostatnio gryf marbo 198cm 28mm wzmocniony. I interesuje mnie czy gryf wytrzyma większe obciążenie niż to podane na stronie czyli 180kg. Kontaktowałem się z firmą Marbo niestety nie byli w stanie mi pomóc w tej kwestii.
Czy ktoś z was miał doświadczenie z tym gryfem lub ogólnie z podobnymi gryfami, czy taki gryf wytrzyma większy ciężar np w granicach 210-220kg? Czyli te 30-40kg ponad limit.

Link

http://www.marbo-sport.pl/product-pol-23787-Gryf-prosty-28-mm-198-cm-czarny-MW-G198-BLACK-Marbo-Sport.html
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Wytrzymać wytrzyma, ale po dłuższym czasie używania ciężarów rzędu 160-200kg mój zrobił się lekko łukowaty.
Wysłana -
Dzięki za odpowiedź.
Dłuższym czasie czyli mniej więcej o jakim okresie mówimy? Oraz czy sztangę zostawiałeś z obciążeniem na stojakach po treningu?
Wysłana -
Mniej więcej po roku, ale ciągle używam i jest ok. Nie przeszkadza w ćwiczeniach, Nie jest mocno wygięty tak jak zdarzało mi się przy gryfach o mniejszej średnicy. Czasem zostawiałem ale raczej z małym obciążeniem , ~50kg.
Wysłana -
Ok dzięki wielkie za pomoc. Czy ktoś jeszcze miał doświadczenie z tym gryfem lub innymi gryfami, przy zakładaniu 30-40kg ponad limit wytrzymałości??

Zmieniony przez - Xyz69 w dniu 2016-03-06 14:00:37
Wysłana -
mam gryf tej firmy i deklarowane 200kg juz zostało przekroczone bo kładłem 240 , pytałem też o gryfy tej firmy na sfd i gościu miał chyba 365kg i niby nic sie nie stało. generalnie gryfy mocne są.
Wysłana -
O dzięki za odpowiedź, jak nałożyłeś 240kg to mocno się krzywił?? I jaki dokładnie masz model gryfu? Bo wiem że kiedyś Marbo oferowało gryfy z wytrzymałością 300kg.

Zmieniony przez - Xyz69 w dniu 2016-04-03 13:50:34
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź