SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wytrzymałość fizyczna

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4277
Jak wyrobić sobie siłę/wytrzymałość w rękach żeby np. nie bolały podczas treningów (k-1) i ogólnego trenowania jak np. na worku, tarczach czy sparingu? ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Zasmucę cię, ale najlepsze remedium są treningi i czas. Pokaże Ci to na moim przykładzie - na początku nie byłem w stanie wykonywać biegu bokserskiego nawet 30 sekund. Teraz spokojnie po całym treningu mogę cisnąć nawet i 3 minuty. A nie robiłem nic poza treningami na sekcji. Główny problem jest taki, że ciężko znaleźć ćwiczenie imitujące wysiłek wykonywany w trakcie walki/tarczowania.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4277
A jakieś pompki, bieg bokserski w domu lub np. ćwiczenia z obciążeniem, które wzmocnią moje ręce?


Zmieniony przez - UBWNR w dniu 2018-01-17 00:27:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Można robić walkę z cieniem ze sztangielkami, ale potem koniecznie lekko i szybko. Na zmianę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 175 Napisanych postów 559 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51806
Ja na deser. po treningu robię zawsze wyciskanie gryfu w poziomie. Maksymalnie go odpycham i przyciągam. Rok temu byłem w stanie robic to 30 sekund, teraz zbliżam sie do minuty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Skakanka na kondycję ogólną i wytrzymałość nóg, a na łapy tak jak wspomniałeś bieg bokserski będzie najlepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4277
Ok, dzięki! ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

K1, MMA - W jakiej kat. wagowej powinienem walczyć?

WHEY premium