SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 366 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6208
Witam,

W temacie przedstawiam moj plan na przyszle dwa miesiące oraz opis mojej ,przygody z treningami oraz proszę o ew. korektę i konstruktywne uwagi.

W lutym po kilkumiesięcznej przerwie wróciłem do regularnych treningów. Około 8 lat temu sporo bawiłem się z siłownią, próbowałem zrobić masę aczkolwiek ogromne braki w diecie i technice zaowocowały nikłymi rezultatami przez okres 3 lat. Później zmieniłem dyscyplinę na judo (około 2 lat), a później na boks(około 2.5roku). Na boksie wyrobiłem wytrzymałość kondycje, siłę dynamiczną oraz chciałbym do niego wrócić, aczkolwiek porównując warunki jakie były na Legii a jakie są w Krakowie (nie napotkałem żadnego fajnego klubu bokserskiego). Od stycznia zacząłem treningi siłowe, 2 miesiace ACT i 2 miesiace fbw na masę.

Teraz chciałbym popracować nad następującymi cechami:
- Kondycja (priorytet kondycyjny - poprawa czasu na 3000m)
- Wytrzymałość mięśniowa
- Siła dynamiczna.

Plan tygodniowy:
Pon - crossfit A
Wt - bieg długi ~45min w okolicach 150hr
Sr - crossfit B
Czw - 3-4x1000m (Bieg na 1000m z o instensywności przekracającej lekko maksymalne tempo biegu na 3000m)
Pt - Crossfit C
Sob - Basen + sauna (Basen b. lekko - na rozluźnienie mieśni)

Crossfit C:
Obwód:
Rwanie x 5
Podciąganie na drążku (w formie robienie okręgów tułowiem wokół drążka) x 5
Pompki x 10
Brzuszki x 15


Crossfit B:
Swingi x 10
Podciąganie na drążku z klaśnięciem x 5
Pompki na poręczach x 5
Scyzoryki x15
Sprawle x 15

Crossfit A:
Powersnap x 5
Podciąganie na drązku z obciązeniem x 5
Wyciskanie na ławce poziomej x 10
Brzuszki x 15

Co się tyczy każdego treningu:
Przerwa - 15-30s, robione do momentu w którym nie będę w stanie wykonać całego obwodu.
Termin brzuszki został użyty jako określenie treningu brzucha - w moim założeniu ćwiczenia mają być inne na każdy trening.

i'll show you how good i am ;]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

*KONKURS-Temat konsultacyjny*

Następny temat

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

WHEY premium