SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyszczuplić genetycznie szerokie łydki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1052
Babcia, mama, ciotki - wszyystkie one mają szerokie łydki.
Mam i ja.
Przy wzroście 160 obwód moich łydek wynosi 37-38cm.
Czy mogę w jakiś sposób z tym walczyć, jakoś je wyszczuplić?
Za wszelkie rady bardzo dziękuję! :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Cwicz gore ciala i uda. Jesli tu dolozysz trochę masy to lydki beda sie wydawaly optycznie mniejze. Nic więcej sie nie da zrobić


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-05-30 21:56:38

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Zdjęcie całej sylwetki.

Trzeba zobaczyć, czy to mięśnie, czy tłuszcz.

Aczkolwiek łydki to trudna partia.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Genetyki się nie przeskoczy, coś trenujesz czy od tak masz je szerokie bez zadnej aktywnosci fizycznej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1052
Lecę pobiegać i wrzucę Wam jeszcze dziś zdjęcie, pewnie późnym wieczorem.
Trochę ćwiczyłam siłowo (ale to nie dla mnie, nie sprawia mi radości), biegam od kilku lat (choć z przerwami). Np. Zrobię 10km w 54min (teraz staram się biegać trochę wolniej)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Jeśli masz wyższy procent tłuszczu to jedynie redukcja pomoże.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 771 Napisanych postów 1226 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 157353
magiczny-epizod
Babcia, mama, ciotki - wszyystkie one mają szerokie łydki.
Mam i ja.
Przy wzroście 160 obwód moich łydek wynosi 37-38cm.
Czy mogę w jakiś sposób z tym walczyć, jakoś je wyszczuplić?
Za wszelkie rady bardzo dziękuję! :)


Tak jak wyżej, jeżeli to nie tłuszcz to zostaje tylko skalpel.

You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time.

https://www.sfd.pl/[BLOG]_Hidan20_Transformacja_od_120kg_-t1137366-s120.html
Szukasz pomocy/rady ? Pisz priv

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Skalpel? A to co lekarz wytnie jej pół łydki?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Jeśli to mięsień to niestety trzeba się z tym pogodzić. Zawsze można dobudować udo i górę ciała, to łydka będzie optycznie mniejsza.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 771 Napisanych postów 1226 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 157353
georgu
Skalpel? A to co lekarz wytnie jej pół łydki?


Nie wiem, może nie słyszałeś, ale jest coś takiego jak medycyna estetyczna i modelowanie danej części ciała to nie jest problem w naszych czasach. Jeżeli jej faktycznie przeszkadzają duże łydki to są na to sposoby aby je zmniejszyć zabiegiem.

http://agklinik.com/zabiegi/chirurgia-estetyczna/modelowanie-lydek/

+ o ile to nie tłuszcz, bo zazwyczaj w większości przypadków wystarczy zredukować.


Zmieniony przez - Hidan20 w dniu 2018-04-25 21:38:06

You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time.

https://www.sfd.pl/[BLOG]_Hidan20_Transformacja_od_120kg_-t1137366-s120.html
Szukasz pomocy/rady ? Pisz priv

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
ronie220
Jeśli to mięsień to niestety trzeba się z tym pogodzić. Zawsze można dobudować udo i górę ciała, to łydka będzie optycznie mniejsza.


W teorii można ale obawiam się przy 160cm wzrostu rozbudowanie uda pogorszyć może jeszcze wygląd nóg

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Hidan20
georgu
Skalpel? A to co lekarz wytnie jej pół łydki?


Nie wiem, może nie słyszałeś, ale jest coś takiego jak medycyna estetyczna i modelowanie danej części ciała to nie jest problem w naszych czasach. Jeżeli jej faktycznie przeszkadzają duże łydki to są na to sposoby aby je zmniejszyć zabiegiem.

http://agklinik.com/zabiegi/chirurgia-estetyczna/modelowanie-lydek/

+ o ile to nie tłuszcz, bo zazwyczaj w większości przypadków wystarczy zredukować.



Zmieniony przez - Hidan20 w dniu 2018-04-25 21:38:06


Ja j**e jesli rzeczywiscie robią takie zabiegi

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu Split dla początkującego

Następny temat

Proszę o ocenę mojego treningu SPLIT

WHEY premium