SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysylka!!!

temat działu:

Biuro Obsługi Klienta

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez OXYTONE z działu Marbo.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4245
Witam czy ktos mi odpowie wkoncu co tu jest za burdel za przeproszeniem???!!! 22.08.11 r zlozylem zamowienie na Lawke MH-L003, Modlitewnik mh-a001 oraz wyciag gorny do sciany MH-W008. 23.08.11r zostalo ono potwierdzone, pani z obslugi klienta czy cos w tym stylu powiedziala mi ze wysylka od 3-4 dni roboczych , dzisiaj mija 5 dzien a towar jeszcze nie wyslany. Pani ania napisala mi meila ze postaraja sie wyslac jak najszybciej a z kolei pani karolina ""Witam w tym momencie czas realizacji zamowienia to ok 4-5 dni roboczych takze towar postaramy sie wyslac w tym tygodniu,o wysylce poinformujemy mailowo

Pozdrawiam serdecznie,
Karolina"" I ja sie pytam jakie 4-5 dni znowu?! Skoro dzisiaj mija 5 dzien, kolejne 5 dni doliczacie? Nie wiem jak wy jestescie zorganizowanni skoro nawet nie umiecie powiedziec kiedy paczka zostanie wyslana... Oczekuje jakiejs sensownej odpowiedzi. Numer zamowienia to 23811. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MS-Ania Marbo-Sport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 820 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
Paczka została wysłana.
Przepraszamy za zamieszanie.. dużo zamówień, dużo telefonów i spore opóźnienie
skutkują takim zamieszaniem.
Niemniej jednak towar powinien być dziś u Ciebie
Dzięki za cierpliwość

twardziele nie jedzą miodu, twardziele żują pszczoły

[email protected]
www.marbo-sport.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zwrot towaru

Następny temat

zamówienie 24085

WHEY premium