SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysunięte dyski od 3 do 6

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6
Wysunely mi się dyski. Na początku miałem byle całych pleców dretwienie ręki od łokcia do kciuka, hodzilem na masaże przestało boli lekko szyja ciężko mi pochylić szyję do tylu i w lewo. Dretwienie na ręce przestało
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Witam

Na jakiej podstawie stawiasz taką 'diagnozę' ?

No i podstawowa kwestia o co właściwie pytasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2557 Napisanych postów 5101 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78214
Jak wyżej, skąd wiesz że masz wysunięte dyski?
Ja musiałem zrobić rezonans żeby się dowiedzieć.
Ogólnie wiem z doświadczenia że każda inna forma zgadywanki co Ci się wysunęlo i gdzie jest bezpodstawna bez rezonansu z opisem.
Każdy masaż na swoją rękę może Ci też zaszkodzić.
Mnie bez rezonansu posłali na rozciąganie (wyciąg) i dopiero po którejś sesji kiedy było coraz gorzej dowiedziałem się, że w moim wypadku tylko pogarszam sytuację.
Nic nie rób na swoją rękę. Jak chcesz bezpłatnie to rodzinny- skierowanie ortopeda - skierowanie na rezonans - i zaś do ortopedy co dalej.
Może to trwać około roku!
Jak chcesz szybko i dobrze to ok 2 tygodni (w zależności od terminów rm i dobrego ortopedy) no i tysiączek około nie Twój.
Wiem, sam to mam ostatnio na porządku dziennym...
W środę znów sru 200 zł i decyzja czy kroimy i robimy dziada że sportowca czy jest jeszcze dla mnie jakaś szansa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podwyżoszne LH I FT4 teść i TSH w normie

Następny temat

Ból po prawej stronie nogi

WHEY premium