SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysu/Mój Dziennik Trenigowy/kwiecien57, maj77str. /new hope str.92

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez obliques z działu Dzienniki treningowe dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
O mnie:
-imie : bartek
-data urodzenia: 15.05.1986
-staż treningowy: cwicze mozna powiedziec od dziecka, na poczatku tylko drazek, pompki, pozniej kupilem sobie 1 hantel 6 kg i robilem nim wszystkie partie miesniowe
w gimnazjum chodzilem troche na silke do kumpla, ale rodzice mi zabraniali wiec wiekszosc czasu cwiczylem w domu
w liceum zaczalem cwiczyc w piwniczanej silowni.
teraz jestem na 4 roku studiow i cwicze w mieszkaniu, ktore wynajmuje z kumplami, sprzet jest ubogi, ale niedawno dokupilem stojaki i lepsza laweczke wiec bedzie git
podczas swojej przygody z silownia mialem wiele przerw, niektore krotkie, a inne kilkumiesieczne, najdluzsza spowodowana kontuzja trwala ponad rok.
trenowalem tez sporty walki: boks i mma, fajnie wspominam ten czas, ale jednak kulturystyka to jest to co mnie najbardziej pasjonuje



Cel:
zakladam dziennik poniewaz od jakiegos czasu mam problem z ogarnieciem wszystkich spraw zwiazanych z treningami i dieta. mysle ze pomoze mi to poprawic systematycznosc i dzieki temu bede mial lepsze efekty
moim celem treningowym jest zdobywanie suchej masy miesniowej, ogolnie poprawa sylwetki i polepszenie proporcji. glownie bede koncentrowal sie na nogach bo sa najbardziej zaniedbana przeze mnie partia...



Dieta:
jak do tej pory czysto intuicyjna, mniej wiecej wyglada to tak:

1.sniadanie: wpc + placek z 3 jajek i 100g platkow oswianych
2.100g kasza/ryz + okolo 150g piersi z kury/puszka tunczyka + warzywa + oliwa
3.przedtreningowy: 100g kasza/ryz + okolo 150g piersi z kury + warzywa + oliwa
4.potreningowy: wpc + banan, pozniej 100g ryz + okolo 150g piersi z kury + warzywa
5.okolo godz przed snem: 150g twarogu chudego



Suplementacja:
ostatnie 2 miesiace tylko wpc, witaminki, mineraly, omega, lecytyna
teraz bede bral monohydrat z vitamin-shop (zostalo mi mniej wiecej pol opakowanie po ostatnim cyklu) i creatine magna power (90 caps)



Trening:
4 razy w tyg, nie mam jeszcze wszystkiego rozpisanego bo licze na wasza pomoc
ale mniej wiecej tak to widze:

1.klata, triceps
2.bary, kaptury

przerwa
3.nogi
przerwa
4.plecy, bicpes
przerwa

brzuch mysle ze bede cwiczyl raz w tyg w ktoryms dniu bez treningu



Zdjecia:
jak juz mowilem moja forma w ostantim czasie jest delikatnie mowiac niestabilna,
raz jestem wysuszony, miesnie sa plaskie, a innym razem miesnie sa napompowane i mam troche wiecej fatu.




















a teraz moja najslabsza partia, nuki na razie chudziutkie ale pracuje nad nimi






zapraszam wszystkich do odwiedzania, komentowania i doradzania

pozdro



Zmieniony przez - Wysu w dniu 2009-03-01 01:14:58
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
siemanko, jakby ktoś był ciekaw jak teraz trenuję, to może zobaczyć we vlogu. nagrywam od 5 dni i moim celem jest dojście do 100 odcinków, ale to się okaże

pozdro!






Zmieniony przez - Wysu w dniu 2019-05-20 21:30:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Brawo Wysu :) taka sylwetka mi się podoba jak ci już pisałem w galerii. Będę Napewno! Śledził twoje poczynania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
forma wypas

chcialbym tak wygladac + sila do tego

Zmieniony przez - Kuba_SnK w dniu 2009-03-01 02:21:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Sylwetka ładna

Na NUKi masy dowal

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do śniadania dodaj orzechy, najlepiej włoskie. Do twarogu też dodaj jakiś tłuszcz, olej lniany, rzepakowy, orzechy itp.
Sylwetka kozacka
Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam w gronie blogowiczów

Ładnie wszystko rozpisane, dodaj tłuszczu z oliwy do posiłku przed snem i nogi pakuj bo odstają

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
Witam wszystkich

racja tluszczu jest za malo w mojej diecie i postaram sie go uzupelnic, ale:
w sniadaniu celowo nie dawalem wiecej bo sa cale jaja, w ktorych jest juz okolo 30g t.
poza tym chce zeby bialko sie jak najszybciej wchlonelo po kilku godzinach snu.
orzechy wszamam okolo godzine po wypiciu wpc.

do twarogu lubie jesc pestki dyni.
olejow na noc nie pije bo mnie pozniej muli w brzuchu,
co myslicie o takiej opcji?


jeszcze co do diety to czasami bede zmienial posilki 2 i 3 na np:
mieso mielone wolowe/wieprzowe w sosie bolonese z makaronem ( spaghetti )
albo jakas rybka zamiast kuraka


najwiekszy problem mam ze sniadaniem,
dzisiaj np skonczyly mi sie jajka i musialem wszamac platki owsiane z mlekiem,
jadlem to okolo 20 minut i pod koniec juz mnie cofalo

macie jakies dobre pomysly na sniadanie oprocz omletu z jajek i platkow owsianych?
ja czasami jak mam wiecej czasu to po prostu gotuje ryz i jem z tunczykiem


dziekuje za wszystkie komentarze,


nogi sa moim priorytetem i mam nadzieje ze niedlugo zaczna wygladac
chce tez poprawic miesnie czworoboczne bo z tyly w ogole ich nie widac
w dalszej kolejnosci gora klatki i szerokosc plecow


pozniej zapodam dokladny plan treningowy i licze na pomoc z waszej strony w skorygowaniu go

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na noge to wiecej przysiadów robic ... glebokich ... i sama pojdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
fajnie, ze zalozyles dziennik, bede wpadac.
dobrze ze masz oddzielny dzien na trening nog, bedziesz mogl sie skupic wyłacznie na nich na treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Doloz oliwe/orzechy/pestki jakies, tluste ryby, tluszcz jest tez potrzebny. Sam to zaniedbywalem, ale teraz juz jest inaczej

Sylwetka ogolnie za***ista, dopracuj nogi, bo troche chude i bedzie git. Wydaje mi sie ze mamy podobna budowe ciala, ekto-mezo-mix, przeplatany nie wiadomo czym

p.s Oliwe z przedtreningowego doloz do twarogu

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2009-03-01 17:03:55

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch-pytanie?

Następny temat

nadgarstek - boli przy sciskaniu

Wiecej