SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wystajace lewe zebro a rzezba

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Witam, otoz od 2 miesiecy cwicze na powaznie na silce i zauwazylem ze wystaje mi lewe zebro. Wczesniej nic takiego nie bylo a dosc czesto przegladalem sie bez koszulki. Ale okej przeboleje to, mianowicie mam pytanie bo odkad zaczalem cwiczyc przybralem w pasie ok 4cm i duzo kg a mimo to brzuch pod wzgledem rzezby poprawil sie amizeli gdy zaczynalem cwiczyc. Pytanie brzmi wiec czy po skonczonej redukcji i konkretnie wyrzezbionyxh miesni brzucha prostych i skosnych, wystajace lewe zebro nie bedzie widoczne? Wiele osob ma problem z lewym zebrem, i jestem ciekaw jakis opinii odnosnie tego jak wyglada sytuacja przy solidnie wyrzezbionych miesniach brzucha.
Czy to zebro siejakos zlewa? Jestem slaby w wizualizacji :D moze jakies zdj kogos z tym problemem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
GoXhaEzl
powiem tak dzisiaj mialem przez znajomego fachowca sprawdzany kregoslup i diagnoza wyszla taka ze mam prosciutki kregoslup. sam nigdy nie skarzylem sie na bol plecow czy cos, tym bardziej ze ponad 2 miesiace temu mialem badania i na pewno mialem prosty kregoslup, bez zadnego bocznego skrzywienia czy cos w tym stylu.


to nie musi być od razu związane z kręgosłupem i jego skrzywianiem to była wspomniana jedna z możliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie wiem skąd stwierdzenie że wiele osób ma problem z lewym żebrem, pokaż fotkę bez napinki obrazującą Twój problem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Wpisalem w google i kazdy ma problem tylko z lewym zebrem. Bez napiecia miesni brzucha nie widac tego, tylko gdy napne i zapozuje

Beznapinki nie widac bo nie jestem juz chuderlakiem tylko waze 77kg przy 177cm, ale gdy napne to widac. Jak sprawa wyglada przy konkretnej rzezbie?


Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2017-11-28 21:43:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Prawdopodobnie przerysowujesz temat i nie ma szczególnego problemu tak samo jak tego że problematyczne ma być lewe żebro , pokaż na foto w czym problem jeśli w ogóle takowy ma miejsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak teraz widzisz to przy wycince tym bardziej, chyba ze nabierzesz masy i zakryjesz trochę żebra.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-11-28 22:46:10

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Tak to wyglada jka sie lekko wciagnie brzuch. Nie chce dodawac zdj z tylu itd bo tak bardzo mi to nie przeszkadza aczkolwiek chcialbym zobaczyc czyjes zdj z takim problemem ale by mial widoczne miesnie proste i skosne brzucha

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Tu trzeba dokładniejszego badania żeby móc ocenić , to może być spowodowane np. skrzywieniem kręgosłupa czy zaburzonym napięciem w całej sekwencji mięśniowo-powięziowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Hmm a mozliwe ze stalo mi sie to od cwiczen? Jak bylem ba badaniu 2,5 msc temu mialem prosty kregoslup. Od 2 msc cwicze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Przy nieprawidłowym treningu albo nie będą motorycznie nieprzygotowanym do danej aktywności można pogłębiać zaburzenia w narządzie ruchu ale to nie znaczy że ma to miejsce u Ciebie i ono występuje , bez przebadania niestety nie sposób tego stwierdzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
powiem tak dzisiaj mialem przez znajomego fachowca sprawdzany kregoslup i diagnoza wyszla taka ze mam prosciutki kregoslup. sam nigdy nie skarzylem sie na bol plecow czy cos, tym bardziej ze ponad 2 miesiace temu mialem badania i na pewno mialem prosty kregoslup, bez zadnego bocznego skrzywienia czy cos w tym stylu. Wiem ze zebro to defekt kosmetyczny, ale nie bardzo wiem skad sie wzielo. Moja mama tez ma takie zebro, tylko z 2razy bardziej wypukle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
nie wiem czy to tak cień też pada ale jakby po lewej stronie te mięśnia brzucha były wklęsłe

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Guzek w lewym jądrze, NFZ

Następny temat

Czy to jest zez ?

WHEY premium