SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wystające żebra :( pomocy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1586
Witam.Otóż mój problem polega na tym,że mam wystające dolne żebra.Problem pojawił się od kiedy zacząłem ćwiczyć (po miesiącu ćwiczeń).Gdy stoję prosto to tego aż tak bardzo nie widać...gorzej jest,gdy się kładę (wtedy te żebra idą jeszcze bardziej do przodu a mięśnie brzucha się cofają i mam takie zagłębienie :/ ) i gdy się pochylam (wtedy 4 górne kostki mięśni brzucha idą do przodu i robi mi się taka bania...wygląda to jakbym miał 2 brzuch :// ).Byłem z tym u lekarza sportowego i on powiedział że mam skrzywienie kręgosłupa i dlatego te żebra wyszły (nie pamiętam jakie skrzywienie) i zalecił mi żebym zmniejszył liczbę treningów w tygodniu do 2 (były 3) i dorzucił do tego 2 x w tygodniu basen.I teraz pytanie do Was: Co mam robić.?Czy posłuchać lekarza i chodzić na ten basen czy co.?Moim celem jest nabranie masy,oraz "ogarnięcie" tych żeber...Proszę o pomoc...Z góry dziękuję.
1

"Pain is temporary, pride is forever..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1586
Zrobie wszystkie potrzebne badania, a jak bede dokladnie wiedzial co ze mna jest to napisze i wtedy pomyslimy :P

btw. Raczej nie mam nic poza skrzywieniem kregoslupa...Bo te zdjecia to robila moja babka tak wogole... <lol2> to pewnie krzywo zrobila ;D

Zmieniony przez - hendii w dniu 2009-07-06 09:53:48

"Pain is temporary, pride is forever..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Trzymaj miche i słuchaj Lekarza. Nikt Ci tu tak nie pomoże jak on. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1586
Musze się upewnić...

"Pain is temporary, pride is forever..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4404
jaka tą wade masz ?
w wieku 15 lat można jeszcze nad nią ładnie popracować.
jak chcesz jechac 2 x w tyg siłownie + 2 x basen i do tego złapać mase to musisz naprawde postarać sie duużo jeść ;)

bo jak olejesz miske to jeszcze może być tak że schudniesz i żebra Ci wyjda jeszcze bardziej :/

na tą siłownie zalecił Ci jakies szczególne ćwiczenia korygujące ? wzmacniające?
na basenie jakim stylem Ci kazał pływać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
moze bruzda Harrisona ;>??? badania zrob wszystkie z ortopeda

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1586
Nie mówil nic o ćwiczeniach,mowil tylko zeby wyrzucic cwiczenia w ktorych uczestniczy czesc strzalkowa kregoslupa.No za miske sie wezme.A jezeli chodzi o wade to wrzuce zdjecia niedlugo to sami ocenicie.

"Pain is temporary, pride is forever..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1586


Tak więc jak mówiłem wrzucam zdjęcia moich żeber.Ta fotka jest zrobiona jak stoje.

"Pain is temporary, pride is forever..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1586


Następne są zrobione w leżeniu.

"Pain is temporary, pride is forever..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1586


Następna.

"Pain is temporary, pride is forever..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1586


I kolejna.

"Pain is temporary, pride is forever..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1586
Tak więc mam pytanie do Was.
Czy moge robic cwiczenia typu: MC,wioslowanie,przysiady ze sztanga na karku,wyciskanie z klatki w staniu itp.?Lekarz powiedzial zebym wyrzucil cwiczenia w ktorych uczestniczy czesc strzalkowa kregoslupa (nie wiem ktora to czesc).Ponadto zalecil basen i zebym zmienil ilosc treningow z 3 na 2 w tygodniu i do tego dorzucil 2 baseny w tyg.(czyli po zmianie 2 baseny i 2 treningi silowe w tyg.)Moim celem jest masa więc nie wiem czy mam zmieniac ilosc treningow silowych,bo 2 w tyg. to troche malo...Co o tym myslicie.?

"Pain is temporary, pride is forever..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

coś dziwnego na brodawce ;( pomóżcie

Następny temat

Zabezpieczenie ust.

WHEY premium