SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wystające żeberka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Mam pewien niewielki problem i chciałbym, aby ktoś znający się na sprawie pomógł mi go rozwiązać.
Mam prawie 18 lat, 175cm wzrostu i ważę 67kg (i tak ostatnio nabrałem nieco masy). Wyglądam całkiem w porządku - w każdym razie sobie się podobam, ale w całym moim wyglądzie widzę jeden dość spory defekt.
Dość mocno wystają mi żebra. Nie bardzo wiem, co z tym zrobić.
Czy po prostu muszę więcej jeść i nabrać najnormalniejszego w świecie tłuszczyku, który te żebra przykryje, czy trzeba sobie rozbudować jakieś specyficzne mięśnie?
Problem częściowo tkwi też pewnie w tym, że mam problemy z żebrami, tzn. nie są dokładnie tak ustawione, jak być powinny (nazywa się to jakoś klifoza). Mam nadzieję, że da się to po prostu jakoś zatuszować.
Załączam też fotkę, choć jest to małe oszustwo - tak ustawione i czarno-białe, przez co sprawa nie rzuca się tak w oczy.
W rzeczywistości jest nieco gorzej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 115 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1261
Mialem podobny probelm jednak cwiczylem miesnie skosne brzucha dosc intensywnie i troche to zaniklo aczkolwiek nadal jest u mnie lekko widoczne...
Ciekaw jestem innych wypowiedzi moze i mi to pomoze

"ludzie normalni dostosowuja sie do rzeczywistosci,
ludzie nienormalni dostosowuja rzeczywistosc do siebie,
dlatego postep zalezy od ludzi nienormalnych"

"ludzie normalni dostosowuja sie do rzeczywistosci,
ludzie nienormalni dostosowuja rzeczywistosc do siebie,
dlatego postep zalezy od ludzi nienormalnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nikt nic nie powie? :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 444 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9558
generalnie jedynym wyjsciem jest właśnie rozwinięcie mięsni brzucha i zrównanie poziomów między brzuchem a zebrami, gorsety nic nie dają w tym wieku. pozdro

"NIE TRAKTUJ ŻYCIA POWAŻNIE BO I TAK Z NIEGO NIE WYJDZIESZ ŻYWY"

"NIE TRAKTUJ ŻYCIA POWAŻNIE BO I TAK Z NIEGO NIE WYJDZIESZ ŻYWY"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do skorygowania

Następny temat

czy wszystko jest w pożo ??

WHEY premium