SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wystający brzuch przy niskiej masie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1484
Cześć,

Mam problem z odstającym brzuchem. Otóż ważę 62 kg przy wzroście 178 cm i mam 24 lata.
Ogólnie jestem chudy, szczupłe ręce, nogi, wystające żebra itp., nie mniej jednak moim
problemem jest brzuch, który dość znacznie odstaje. Jeśli go wciągnę, to jest dobrze.
Byłem u ortopedy i fizjoterapeuty, bo myślałem, że to może coś z kręgosłupem, ale obaj
zgodnie stwierdzili lekką skoliozę i to wszystko.
Co może być zatem przyczyną mojego problemu? Chcę przytyć, ale teraz się zastanawiam
czy starać się tyć, czy może jednak schudnąć, aby najpierw pozbyć się brzucha, tylko
że wtedy musiałbym zejść do 50 paru kilogramów i znów miałbym niedowagę.
Proszę o rady
...
Napisał(a)
Usunięty przez ronie220 za pkt 1 regulaminu
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75799 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753504

Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 260 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24902
wstaw zdjęcia?
Poza tym jakbyś teraz zszedł do 50 kg to możesz zmienić miejsce zamieszkania na Auschwitz, sam zaczynałem od 180/63kg i nie wręcz nie wyobrażam sobie redukcji na 50 ; d



Zmieniony przez - najdus w dniu 2017-12-24 19:10:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1484
Na ten moment nie zrobię lepszych zdjęć, ale może wystarczą.
Uzupełniając mój opis, to 2 lata temu ważyłem 52 kg, ale udało się
trochę przytyć choć z trudem. Od jakiegoś roku oscyluję w granicach
59 - 63 kg. Ogólnie mówiąc, to ciężko mi przytyć, ale za to bardzo łatwo
chudnę.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627067
Chyba powinieneś wrzucic zdjęcie całej sylwetki. Tu wygląda jakbyś po prostu go wypinał. Brzuch wymaga prawidłowej postawy. Nawet osoby szczupłe z dobrym brzuchem, kiedy staną byle jak, bez trzymania własciwej postawy, mają wypięty brzuch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1484
Właśnie problem jest taki, że on zawsze jest taki wypięty. Dopiero jak go solidnie wciągnę, to nie wystaje.
Dodałem zdjęcia. Nie wiem czy mogą być takie.






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699303
Trzeba skupić się nad treningiem miesni brzucha ale w poerwszej kolejności miesni głębokich . Druga sprawa trzeba korygować wadę postawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1484
Czy można do tego treningu wykorzystać np. drążek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627067
Mięśni pleców też jakby brak, które trzymałyby odpowiednią postawę... Drążek jak najbardziej, ale chyba sprawa jest dla fizjoterapeuty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1484
U fizjoterapeuty byłem i stwierdził lekką skoliozę. Chodziłem też na ćwiczenia przez 2 tygodnie, ale to na bóle szyi głównie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 5398 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136711
Mi to wygląda na ciążowy brzuch od kiepskiego żarcia, alkoholu i zarywania nocek. I przydałby się trening korygujący na skoliozę. Ogarnąć dietę i zacząć ćwiczyć siłowo + lekkie kardio, zacznie schodzić
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1484
Alkoholu nie piję wcale :) Dietę mam, tylko brak ćwiczeń póki co, ale mam zamiar zacząć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sposób na przytycie

Wiecej