SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysoko proteinowy omlet śniadaniowy Pomocy.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,

Możecie mi pomóc i podać swoje przepisy na taki omlet. Będę wdzięczny.

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
pankejki w ofercie ma sporo firm https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Pancakes_Protein-opis35294.html
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Pancakes_Protein-opis37746.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
nie podam bo nie jadam

Wysoko białkowy tzn jaki 40g białka, chcesz omlet bez węgli czy bez tłuszczy ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
anubis84
nie podam bo nie jadam

Wysoko białkowy tzn jaki 40g białka, chcesz omlet bez węgli czy bez tłuszczy ?


Myślę że każdego rodzaju bym spróbował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
Jak kiedyś jadałem to taki, 50g płatków owsianych na noc namoczonych i odsączonych, 2 jaja, 40g odżywki wpc.

Na słono 50g płatyków owsianych zrobione j/w 3 jaja, 100g piersi wcześniej już zrobionej i zmielonej lub drobno posiekanej, i kulka mzarelli drobno posiekanej, wymeiszć i na patelnie

Albo jako niby taka pizza
spód z owisanych i jaj samego omleta zrobić jedynie, jak się usmaży to na wierch mięso z szynki z pasatą i ser i do pieca lub mikrofali
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki!!! Czekam na inne pomysły. Może taki omlecik na słodko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ja mam swoj odwieczny sprawdzony przepis, baza omleta to: jaja, twarog, banan, maka z amarantusa (oczywiscie mozna uzyc dowolnej innej, jak rowniez dac platkow owsianych zamiast maki, jednak maka z amarantusa daje mu to cos czego zadna inna maka nie daje, a probowalem z wiekszoscia) + dodatki w zaleznosci od naszego makro, zazwyczaj dodaje do tego wiorki kokosowe, siemie lniane, platki migdalowe, a wierzch omleciora smaruje maslem migdalowym. calosc albo smaze na kokosowym lub masle klarowanym albo po prostu pieke w piekarniku. polecam

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czellista
ja mam swoj odwieczny sprawdzony przepis, baza omleta to: jaja, twarog, banan, maka z amarantusa (oczywiscie mozna uzyc dowolnej innej, jak rowniez dac platkow owsianych zamiast maki, jednak maka z amarantusa daje mu to cos czego zadna inna maka nie daje, a probowalem z wiekszoscia) + dodatki w zaleznosci od naszego makro, zazwyczaj dodaje do tego wiorki kokosowe, siemie lniane, platki migdalowe, a wierzch omleciora smaruje maslem migdalowym. calosc albo smaze na kokosowym lub masle klarowanym albo po prostu pieke w piekarniku. polecam


Mógłbyś napisać ile czego konkretnie dajesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
w sumie jakie proporcje nie zrobisz to wyjdzie. ja daje tyle ile na dana chwile potrzebuje. np wczoraj na kolacje wlecial ten omlet i bylo tak:

100g jajek
80g twarogu poltlustego
100g banana
60g maki z amarantusa
15g wiorek kokosowych
15g platkow migdalowych
10g nasion chia
25g masla migdalowego (do posmarowania)
7g oleju koko do smazenia

przygotowac mase mozna na dwa sposoby. albo wszystko do blendera oprocz dodatkow ktore po prostu chce miec w calosci wiec je wmieszam w mase, albo calosc rozwalic w misce widelcem na ciape (jaja, twarog, banan). osobiscie preferuje opcje z widelcem, nie wiem czemu ale omlet wychodzi smaczniejszy jak mase przygotuje widelcem, niz calosc zblenduje.

no i jak ma to byc wysokoproteinowy omlecior to jak najbardziej wpc mozesz sobie do niego dodac, a posmarowanego omleta maslem migdalowym oblac jeszcze polewa z wpc (kilka g wpc + odrobina mleka do uzyskania konsystencji gestej polewy)

tutaj akurat opcja z kakao






Zmieniony przez - czellista w dniu 2018-06-17 06:36:46

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki wielkie. Wygląda apetycznie. Proszę wrzucać swoje przepisy. Dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
wpisz sobie w wyszukiwarke na sfd "omlet" i szukaj przepisu pod siebie, jest tego mnostwo

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Masz mnóstwo wprzepisów, wystarczy wyszukiwarki użyć i masz z udziałem różnorakich składników.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łosoś codziennie

Następny temat

Handel obnośny na plaży

WHEY premium