SFD.pl Kuchnia SFD

Dodaj odpowiedź

Wysoko proteinowe kopce kreta

Wysłana -
http://www.sfd.pl/art/Fitkuchnia/Wysoko_proteinowe_kopce_kreta-a1646.html
A może zamiast tradycyjnego mazurka w święta - wysokobiałkowy kopiec kreta????
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
z checia bym zrobil ale poklocilem sie z fasola w ciastach. wiecznie wychodzi tak mokre ze nic sie z tym nie ds zrobic
Wysłana -
wygląda klasa jak zawsze
Wysłana -
A ta czerwona fasola z puszki co nam tutaj daje szefowa ?
Wysłana -
czellista
z checia bym zrobil ale poklocilem sie z fasola w ciastach. wiecznie wychodzi tak mokre ze nic sie z tym nie ds zrobic

No chyba żartujesz??? a dobrze ja płuczesz i odsączasz?
Wysłana -
Amg27
A ta czerwona fasola z puszki co nam tutaj daje szefowa ?

Zastępuje mąkę :)
Wysłana -
makrosięzgadza
czellista

No chyba żartujesz??? a dobrze ja płuczesz i odsączasz?

no wlasnie tak. wiele jest opcji na ciasto z fasola, kazde wychodzi mi tak mokre ze odechciewa sie jesc. nie wiem dlaczego, moze nastepnym razem sprobuje dodac odrobine maki ryzowej albo kokosowej to moze zagesci, ale gume ksantonowa.
Wysłana -
już widziałem przepis wcześniej zdecydowanie będzie trzeba go wykorzystać tym bardziej, że kopiec uwielbiam
Wysłana -
a co powiesz na to?

Zmieniony przez - makrosięzgadza w dniu 2018-03-29 21:57:31
Wysłana -
wiedziałem, po prostu wiedziałem, że wchodzenie na forum przed spaniem to będzie błąd, ta hmm szarlotka (?) będzie mi się śnić teraz idę z podkulonym ogonem zjeść swoje twarogowe ptasie mleczko próbując zapomnieć o tym co tutaj widziałem teraz wygląda w sumie bardzo podobnie do ciasta jakie moja mama robiła dawno temu, nazywał się chyba jabłecznik z pianką albo jabłecznik z kruszonką
Wysłana -
DJ_DoDo
wiedziałem, po prostu wiedziałem, że wchodzenie na forum przed spaniem to będzie błąd, ta hmm szarlotka (?) będzie mi się śnić teraz idę z podkulonym ogonem zjeść swoje twarogowe ptasie mleczko próbując zapomnieć o tym co tutaj widziałem teraz wygląda w sumie bardzo podobnie do ciasta jakie moja mama robiła dawno temu, nazywał się chyba jabłecznik z pianką albo jabłecznik z kruszonką

Bez glutenu. Bez cukru a słodziutki . 18 cm tortownica tylko 1560 kcal ....da się ???? ;)
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź