SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysoko proteinowe kopce kreta

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
https://www.sfd.pl/art/Fitkuchnia/Wysoko_proteinowe_kopce_kreta-a1646.html
A może zamiast tradycyjnego mazurka w święta - wysokobiałkowy kopiec kreta????
3
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jak jest motywacja to wszystko się da, dlatego zawsze twierdzę, że na redukcji człowiek jest bardziej kreatywny w kuchni szukając zastępników, dla swoich słabości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
z checia bym zrobil ale poklocilem sie z fasola w ciastach. wiecznie wychodzi tak mokre ze nic sie z tym nie ds zrobic

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363975 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667720
wygląda klasa jak zawsze
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
A ta czerwona fasola z puszki co nam tutaj daje szefowa ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
czellista
z checia bym zrobil ale poklocilem sie z fasola w ciastach. wiecznie wychodzi tak mokre ze nic sie z tym nie ds zrobic

No chyba żartujesz??? a dobrze ja płuczesz i odsączasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
Amg27
A ta czerwona fasola z puszki co nam tutaj daje szefowa ?

Zastępuje mąkę :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
makrosięzgadza
czellista
z checia bym zrobil ale poklocilem sie z fasola w ciastach. wiecznie wychodzi tak mokre ze nic sie z tym nie ds zrobic

No chyba żartujesz??? a dobrze ja płuczesz i odsączasz?


no wlasnie tak. wiele jest opcji na ciasto z fasola, kazde wychodzi mi tak mokre ze odechciewa sie jesc. nie wiem dlaczego, moze nastepnym razem sprobuje dodac odrobine maki ryzowej albo kokosowej to moze zagesci, ale gume ksantonowa.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
już widziałem przepis wcześniej zdecydowanie będzie trzeba go wykorzystać tym bardziej, że kopiec uwielbiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
a co powiesz na to?





Zmieniony przez - makrosięzgadza w dniu 2018-03-29 21:57:31
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
wiedziałem, po prostu wiedziałem, że wchodzenie na forum przed spaniem to będzie błąd, ta hmm szarlotka (?) będzie mi się śnić teraz idę z podkulonym ogonem zjeść swoje twarogowe ptasie mleczko próbując zapomnieć o tym co tutaj widziałem teraz wygląda w sumie bardzo podobnie do ciasta jakie moja mama robiła dawno temu, nazywał się chyba jabłecznik z pianką albo jabłecznik z kruszonką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
DJ_DoDo
wiedziałem, po prostu wiedziałem, że wchodzenie na forum przed spaniem to będzie błąd, ta hmm szarlotka (?) będzie mi się śnić teraz idę z podkulonym ogonem zjeść swoje twarogowe ptasie mleczko próbując zapomnieć o tym co tutaj widziałem teraz wygląda w sumie bardzo podobnie do ciasta jakie moja mama robiła dawno temu, nazywał się chyba jabłecznik z pianką albo jabłecznik z kruszonką

Bez glutenu. Bez cukru a słodziutki . 18 cm tortownica tylko 1560 kcal ....da się ???? ;)
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Legalne bounty

Następny temat

Polewa do mazurka z whey

WHEY premium