SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysokie próby wątrobowe

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2901
Witajcie wczoraj odebrałem wyniki
Alat 677 Aspat 198
Brałem turanabol 200 tab z British Dragon,i pytanie czy wch** to było toksyczne. Lekarz kazał mi czekać do wt I zrobić ponownie badania. Obecnie lecę test enan plus boldenon,test z british A boldenon z Youpharma.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2901
Testosteron enan 250 razak,boldenon Alpha Zeneca 200,jestem 10 tyg cyklu,planuje zrobić badania,morfologie,ob,prolaktynę,alat,aspat,hcg bilem w 6 tyg teraz będę bil w 8 5000ui rozłożone na 2500 ed2,i chce tydzień przed wskoczyć na 12 tygodni na propa alpha pharma plus masteron bolda bd mia tez 16 tyg jak i enana. Dlatego pytam czy zbadać,ponieważ saa zagęszczają krew,inr po turanabolu miałem w widłach i kreatynina tez ale zbliżały sie do maksa :) tym propem i masterkiem chciałbym zakończyć cykl lecieć na tym 12 tygodni i poraz pierwszy zobaczyć docięta sylwetkę :) później off i masa z głowa ale to środki na dobór zapytam was.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wypełnij ankietę działu zgodnie z regulaminem. Wtedy ktoś pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82681 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699319
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 60 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3934
Jedz ostropest plamisty, sylimarol. Zero alko, heparegen mocno regeneruje podobno, ale na mnie nie dzialal zbytnio, jest na recepte wiec do lekarza musisz sie udac.
Zbadaj ggtp i ob.
Zrob badania po dwoch tygodniach i jesli spada to mysle, ze spokojna glowa, jesli nie to pokaz lekarzowi i zrobi Ci usg jamy brzusznej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82681 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699319
Sylimarol jest w ostropescie . Usg może zrobić już , napewno nie zaszkodzi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Do tego bilirubine zbadac no i jw wstaw ankiete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Spadać wyniki mogą ale to nie znaczy ze wątroba nie została uszkodzona . Wszystko zależy jak długo była żyłowana. Usg można zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82681 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699319
Najważniejsze jest odstawić orale . Autor chyba już nie jest zainteresowany tematem , wiec nie ma co drążyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2901
1. WIEK: 25
2. WAGA: 95
3. WZROST: 186
4. WYMIARY:
-biceps: 44
-klatka:110
-udo: 63
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:6 lat z tego dlugie przerwy
6. DIETA:
-białko: 180
-węglowodany: 282
-tłuszcz: 90
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 200 tab turanabol
8. TRENING: 4 razy w tyg
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 11
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Mezomorfik
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
-martwy ciąg: 140
-przysiad: 140 zaznacze /ze mialem przerwy .


Zmieniony przez - MAchMA w dniu 2018-04-29 02:47:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2901
Siema jestem nie olałem tematu.Chodzi mi o te wyniki lekarz mówił ,ze mam powtórzyć badania we czwartek. Nie miałem zadych objawow tylko jeden tydzień się pociłem w nocy ale myślę,ze to od tego enan badz zamiast tury byla tam meta.Jestem w szoku.Lece teraz enan British dragon plus boldenon yuopharma,iniekcja co 4 dni. Robilem badania po 2 strzale enana i wyniki ok ,test sie wkręca estro i prolka minimalnie w gore.Chce trochę podładować czysta masę bo na tej turce robiłem lekka redukcje ze 101 kg bo się zapuściłem.We czwartek bd robil alat ponownie plus estro i prolke wrzuce tutaj zaraz zdj z badan ktore robilem.Dziwi mnie tylko to ,ze jak bylem na turce to morfologia byla ok.Chce poleciec 16 tyg enan plus boldenon 20 tyg i zrobic mostek na propie,i ladna wycinke.Czy jak bd bil strzaly to watroba tez dostaje w p***e ?


Zmieniony przez - MAchMA w dniu 2018-04-29 02:57:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2901
Zarzuciłem liv 52 bo lekarz nie kazał mi nic brac,ale dla świętego spokoju kupiłem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zanik, zwiodczenie mięśnia od częstych, bolących iniekcji?

Wiecej