SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysokie kopnięcie?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2576
Hey jak uważacie czy to niezła wysokość kopnięcia???Był to spontan bez jakiejś rozgrzewki i rozciągania przed.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30603 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270679
no niezła

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Nawet spoko :) Możesz zaimponować dziewczynie lub zdmuchnąć kiepa z ust rzucającego się pijaczka
3

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 327 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15872
Yosi87 w samo sedno :) Na zdjeciu nie widac calej pozycji ciala. Wydaje mi sie z tego co widac, ze masz bardzo odchylony tulow do tylu :) co znaczy, ze nie wrocisz po kopnieciu szybko do pozycji wyjscia. Czyli np. High Kick, lewy, prawy bedzie u ciebie. HK (przerwa) lewy, prawy. Ta przerwa to idealny moment na kontry. Kopac wysoko kazdy moze, bez dlugich sesji rozciagania wystarczy, ze odchyli tulow do tylu. Nie sprawdza sie niestety w sparingach.

Hard work beats talent when talent doesn't work hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2576
No racja w walce nie ma co się szarpać.Chciałem tylko pokazać kumplowi i samemu zobaczyć ile w jeansach dam radę.Dodam,że nie mam dużego stażu.No racja łatwo to skontrowac,ale fajnie wygląda chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75790
Quintet
....Chciałem tylko pokazać kumplowi ...

Kumpel też lubi chłopców?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 327 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15872
Fajnie wyglada jak popisujesz sie przed laseczkami, ktore za duzo nie walcza. W kazdym innym przypadku uwierz mi ryj lub watraba piecze przez jakis czas.

Ale technika wyglada calkiem obiecujaco. Noga, na ktorej sie opierasz dokrecona. Wrzoc Foto lub film z poprawna technika dla odmiany, albo jak stracasz peta temu kumplowi


Zmieniony przez - Masonski poganiacz bydla w dniu 05.07.2017 13:27:24

Hard work beats talent when talent doesn't work hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2576
Mam takie jeszcze kopię tak piętą z pół obrotu,albo kopnięcie hakowe(odwrotne).Chociaż szczerz to nigdy nikogo nie trafiłem taką techniką na treningu.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 327 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15872
Fajnie. Popraw technike i zaczniesz trafiac!

Hard work beats talent when talent doesn't work hard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Samodzielny trening

Następny temat

Kopanie a problem z biodrami

WHEY premium