SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysokie estro i prolaktyna na testo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Witam, bralem juz 3 razy tescia - enan, mix, mix 300-500mg week (wyniki na testo pozytywne) i za kazdym razem nie odczuwalem tej lepszej sily na treningach, lepszego samopoczucia, regeneracji, libido bylo gorsze, przed cyklem zawsze wysokie, po cyklu odrazu rowniez wracalo do normy.

Postanowilem tym razem na propie sprawdzic prolaktyne i estrogen o czym pisali chlopaki, ze najczestsza przyczyna sa te hormony.

Odebralem wyniki badan zrobione po 2 tyg. na propie 100mg e2d:

Testosteron calkowity 2800 przy normie 200-800 ng/dl
Prolaktyna 18.2 przy normie 2.5-17 ng/ml
Estradiol 66.87 przy normie 0.27-56 pg/ml

Teraz moje pytanie czy prolaktyne sprobowac zbijac b6, czy jakims lekiem, estro-tutaj jest problem bo atd sa walowane teraz je zbanowali i troche ryzyko z aukcji kupowac, proviron i nolva?

Dzieki za odp, poleca sogi, pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2338
Test Wynik Flagi Jednostka Wartość odniesienia
PROLAKTYNA 224.1 alt="flaga" mIU/l wart.ref.: 86.0 - 324.0 mIU/
PROGESTERON 3.47 alt="flaga" nmol/l w.ref: mężczyźni: 0.7 - 4.3 nmol/l
TESTOSTERON 7.44 flaga nmol/l wart.ref.: 8.64 - 29.0 nmol/l

jestem ciekawy czy mnie nie dopadnie zmuł na propie z takimi wynikami ;/


Zmieniony przez - Ushy85 w dniu 2013-09-19 21:05:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1166 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60353
Na prolaktyne Vitex sobie kup .Atd z SNS ze starego rzutu tez jeszcze mozna dostac ,chociac cena ostro zawyzona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41636
niby atd z dragona działa i nie spotkałem się z nikim kto by narzekał

Świnie do koryta ...

CBR 600 F4i

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 751 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5743
ja od miesiąca biore ATD z SNS i estro mi jeszcze wzrosło:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Zapomnialem zadac pytanie jak dawkujecie atd na zbicie estro? Bo jak czytalem to za duze dawki do zbicia go pisza na opakowaniu. Wiadomo najlepiej probowac na sobie i obserwowac co sie dzieje ale piszcie jak stosujecie i czy pomoglo.

Jak narazie jestem za nolva+provi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Atd zacząłbym od 1 kaps e2d dop takiej ilosci testa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Nie mam z kad kupic ATD z allegro nie kupie, daty waznosci do 2014, 2013 cos mi tu smierdzi jak dowiedzialem sie ze zostalo zbanowane. Kolega pisze, ze z SNS po miesiacu jeszcze estro sie podnioslo wychodzi na to, ze walek, lepiej nie ryzykowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Wez z Dragona, na forach sie pozytywnie wypowiadają. Jak chcesz napisz PW, dam Ci kontakt.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 832 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38740
lece teraz chaparral labs atd wlasnie z data 2013 25mg ed
pociagne 2 tygodnie i zbadam jak tam estro sie zachowuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Rozumiem, ze takie obnizenie estro zazwyczaj nie trwa tydzien tylko wiecej chociaz ono jest letko ponad norme ale z kazdym dniem bicia ono pewnie wzrosnie, poniewaz jestem na to podatny juz po 2 tyg na propie to samo z prolaktyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261565
Vegeta223 a jak tam u Ciebie ogolnie z definicja? Zauwazyles ze np fat odklada sie bardziej w jakichs szczegolnych miejscach itp? Ten estradiol masz podwyzszony ale widzialem duzo wyzsze wyniki

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl na ladna mase i sile

Następny temat

Npp,master,prop,wino odblok

WHEY premium