SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysokie estro, przejscie z enana na cypionat. Kilka pytań

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5560

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3148
Witam serdecznie wszystkich użytkowników SFD.
Jestem obecnie na cyklu testosteron Enanthate 300mg e4d jestem juz po 12 dawkach. Jest to dokładnie połowa zakładanego cyklu.
w załączniku dodam wyniki badan przed i te robione obecnie. Czuję się okej, progres widoczny. Pomimo podniesionego estrogenu nie mam zadnej skłonnosci do ginekomastii i nabierania wody. Jedyne co zauwałyłem to osłabienie libido i wahania nastrojów no i moze czasami łątwiej sie męcze.Postanowiłem na drugą połowę cyklu przejsc na Cypio w dawce 600mg/7dni . W tym tygodniu będe miał Symex na zbicie estro i stąd kilka pytan.

1 Jakie dawki i co ile dni stosować?
2 czy jest potrzeba zbicia prolaktyny ? czy jesli obniżę estradiol do normy to prolaktyna automatycznie też się obniży ?
3 Istnieje możliwosc ze samo przejscie z enana na cypio pomoże z wysokim estro? słyszałem ze niektóry mają problemy z estro na enanie a na cypionacie już nie
4 czy jesli zbiję estradiol odczuję poprawę libido i wahań nastroju ?
Dziękuje wszyskim za podpowiedz :)

Przed



Obecnie



Ankieta
1. WIEK: 32
2. WAGA:88
3. WZROST: 186
4. WYMIARY:
-biceps: 44
-klatka: 120
-udo: 65
-talia: 83
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko: 2g
-węglowodany: 3g
-tłuszcz: 2,5g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: enanthate 10x 250mg e7d
8. TRENING: 4 razy w tygodniu split
9. CEL CYKLU: rekompozycja ciała
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 10 lat temu
11. POZIOM BF%: około 10
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: łysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii): szybka
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 130
-martwy ciąg: 200
-przysiad: 150


Zmieniony przez - Nrrr w dniu 2018-03-11 10:35:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3148
Panowie estro po badaniach 120. Więc nie ma co się sugerować masteronem. Dodam ze towar mam 100% pewny. Dalej leci jednak symex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
tylko po co chcesz zbijac skoro czujesz sie ok?

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3148
głownie ze względu na libido i te wahania, wole miec wszystko w normie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15728 Napisanych postów 17805 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 195138
Nic nie widać na tych zdjęciach. Napisz jakie masz wartości estradiolu i prolaktyny oraz normy laboratoryjne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3148
przepraszam, cos mi się źle wysłąło




Zmieniony przez - Nrrr w dniu 2018-03-11 11:18:18

Zmieniony przez - Nrrr w dniu 2018-03-11 11:19:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15728 Napisanych postów 17805 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 195138
Symex daj tabsa za 2 dni tabsa i potem połowę do każdej iniekcji testosteronu. Po dwóch tygodniach mozesz powtórzyć badania żeby sprawdzić czy wszystko ok. Na prolaktyne dałbym cwiartke cabaseru co 10 dni. Jedna tabletka powinna wystarczyć
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3148
A jak z wigamina b6? Warto probowac? Bo wyczytalem bardzo wiele sprzecznych opini. Dziekuje za podpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93273 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
Nic ci nie pomoze witamina b6
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3148
Okej dzieki, a wraz ze zbiciem estro prolaktyna troche nie spadnie? A jak z libido i wahaniami nastroju? Przejscie na cypio moze cos zmienic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Moze spasc prl wraz ze zbiciem e2 bo jest szansa
A co ma dac zmiana na cypio?nic to nie da
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15728 Napisanych postów 17805 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 195138
Nrrr
Okej dzieki, a wraz ze zbiciem estro prolaktyna troche nie spadnie? A jak z libido i wahaniami nastroju? Przejscie na cypio moze cos zmienic?


Moze spaść ale nie musi.Gorsze libido i wahania nastroju masz od podbitego estradiolu i ewentualnie prolaktyny. Niektórzy lepiej czują się na cypio inni ba enanie ale ty raczej nie odczujesz różnicy bo tyczy się to głównie dłuższego stosowania.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron propionate plus Boldenone

Wiecej