SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysokie TSH i progesteron u naturala

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
Witam,
Mam 28 lat, trenuję około 4 lat, we wrześniu 2016 roku postanowiłem zrobić redukcję (od tego czasu liczę kalorię), trenuję 3-4 razy w tygodniu, bez saa, jedynie odżywki typu wpc, kreatyna, preworkout, omega, witaminy, przez ten okres zszedłem ze 100 kg na 80 kg, kaloryka na przestrzeni tego okresu zmieniała się następująca 3 tys/2,3 tys, B-120/180 W-330/270 T-100/50, na początku lipca postanowiłem, że zrobię badania, większość wyszła okej, ale przeraziłem się co do wyniku TSH I progesteronu, w załączniku wrzucam skan badań. Jestem omówiony na bardziej szczegółowe badania, tj. FT3, FT4, a TPO, USG tarczycy i jamy brzusznej, następnie wizyta u endokrynologa. Mimo wszystko zamieszczam ten post, bo może ktoś z Was miał podobny problem? Może ktoś coś podpowie? Pozdrawiam i liczę na odpowiedź.



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14056
To tsh nie wyglada za ciekawie... jak zrobisz ft3 i ft4 to sie pewnie wszystko wyjasnie, ale wcale sie nie zdziwie jak skonczy sie to jakas niedoczynnoscia tarczycy, ale jak juz wspomnialem wyzej do tego jest potrzebny pelny panel tarczycy bo samo tsh nie mowi wszystkiego a na jego wydzielanie moze miec wplyw duzo czynnikow chociazby np stres.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Tylko endokrynolog. Opinii nie słuchaj, bo to może być wiele rożnych schorzeń. Może to też być błąd diagnosty. Kiedyś mi takie wyniki wyszły, że wskazywały na gruczolaka przysadki. Jak powtórzyłem kilka razy, to okazało się, że jestem zdrowy jak koń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Jak wyżej, pogłębiać badania i odwiedzić endo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Zdecydowanie endokrynolog , wynik mocno przekraczają normę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapalenie przyczepu bicepsa

Następny temat

Problem z achillesem

WHEY premium