SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysokie LH i FSH po od bloku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 48990
1. WIEK: 25
2. WAGA: 80
3. WZROST: 177
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka:
-udo:
-talia: 85
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA: około 2500 kcal bilans na 0
-białko: 180
-węglowodany: do 250
-tłuszcz: 80-90
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 3 testosteron ,deka, wino
8. TRENING: push pull
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 8 miesięcy testosteron do 500 mg i deka do 400 mg 16 tyg kończony samym teściem . 22 września zakończony clomid
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: Dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

Witam, wiec tak chciałem niedługo wejść na cykl zrobiłem badania i trochę mnie zaniepokoiły wyniki (wklejam zdjęcia) LH i FSH dość wysoko przekroczone normy. Cykl leciał baza testosteron do 500 mg przez 8 miesięcy co 6-7 tyg hcg w połowie leciała deka 16 tyg końcówka na samym tesciak 350 mg week .
na od bloku 15 tys hcg potem 22 dni clomid. dokładnie 22 września skończyłem clomid . Samopoczucie dobre libido tez dobre ogólnie dobrze się czuje na siłce też normalnie. LH i FSH niestety robiłem po raz pierwszy w życiu wcześniej przed cyklem nie było robione wiec nie mam porównania jak było wcześniej. Estro i prolaktynę robiłem przed od blokiem i po było w normie wiec teraz nie robiłem. Testosteronu też nie zrobiłem ale jeśli będzie potrzeba to zrobię przed cyklem był w połowie normy teraz czuje się dobrze to myślę ze będzie podobnie.
Po od bloku leciała ashwagandha witaminy żeń szeń
I teraz pytanie do was skąd tak wysokie LH i FSH ?Co to może oznaczać
I czy mam się martwić morfologia bo lekko rozjechana.
Cholesterol zawsze miałem tak wysoki co każde badania nawet bylem u lekarza to mówił zęby się nie przejmować ze niektórzy tak maja.















Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93243 Napisanych postów 362725 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663971
nie wydolność jąder ,gruczolak przysadki itd. itd. przyczyn może być wiele
ale nikt ci nie powie nic bo nie robiłeś wcześniej badań , a jak robiłeś to częściowe
nie rozumie jak można być takim ignorantem i nie dbać o zdrowie?
teraz wiesz ze leki to nie cukierki ,nikt nie wie z jakim poziomem funkcjonowałeś przed saa
ale najważniejszy jest wbity towar po co kasę wydawac na badania ,szkoda gadać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I tak jak na badaniach napisane - konsultacja lekarska konieczna. Pewnie usg jąder,tk przysadki. .. znajdź tylko kumatego endo i o wszystkim co brałeś mów. A morfologie masz trochę rozjechaną bo być może przechodziłes przez jakąś infekcje przed robieniem badań



Zmieniony przez - Wasyl__ w dniu 2017-12-09 17:02:42

Zmieniony przez - Wasyl__ w dniu 2017-12-09 17:03:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21739 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Ryba1947
Witam, wiec tak chciałem niedługo wejść na cykl zrobiłem badania i trochę mnie zaniepokoiły wyniki (wklejam zdjęcia) LH i FSH dość wysoko przekroczone normy. Cykl leciał baza testosteron do 500 mg przez 8 miesięcy co 6-7 tyg hcg w połowie leciała deka 16 tyg końcówka na samym tesciak 350 mg week .
na od bloku 15 tys hcg potem 22 dni clomid. dokładnie 22 września skończyłem clomid . Samopoczucie dobre libido tez dobre ogólnie dobrze się czuje na siłce też normalnie. LH i FSH niestety robiłem po raz pierwszy w życiu wcześniej przed cyklem nie było robione wiec nie mam porównania jak było wcześniej. Estro i prolaktynę robiłem przed od blokiem i po było w normie wiec teraz nie robiłem. Testosteronu też nie zrobiłem ale jeśli będzie potrzeba to zrobię przed cyklem był w połowie normy teraz czuje się dobrze to myślę ze będzie podobnie.
Po od bloku leciała ashwagandha witaminy żeń szeń
I teraz pytanie do was skąd tak wysokie LH i FSH ?Co to może oznaczać
I czy mam się martwić morfologia bo lekko rozjechana.
Cholesterol zawsze miałem tak wysoki co każde badania nawet bylem u lekarza to mówił zęby się nie przejmować ze niektórzy tak maja.




lodzianin1
nie wydolność jąder ,gruczolak przysadki itd. itd. przyczyn może być wiele



j/w, dół nawala więc góra nadrabia. Podobne wyniki miałem i to na cyklu, konsultowałem z lek i wskazał na przysadke więć robiłem RM bo na towarze powinienem mieć bloka u góry, nic nie wykazało zdrowy chłop. Takie wyniki mogą Ci się utrzymywać przez kilka mies po pct nim organizm sam sobie z tym poradzi. Co 2-3mies możesz powtarzać + testosteron.
1

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Interpretacja BADAŃ - TSH KORTYZOL TESTOSTERON

Wiecej