SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysokie ASO i bol z prawej strony klatki piersiowej.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2
Od wrzesnia lecze sie na dusznosci i bole w klatce pierskiowej, utrudnione polykanie i pokaslywanie. Jedyne, co wyszlo konkretnie to paciorkowiec w wymazie z gardla i wysokie ASO 500. I powiekszone wezly szyjne z prawej strony. Bralam juz antybiotyki 3 razy, ostatnio 3 tygodnie. Po antybiotykach mijaja bole i inne objawy, ale chwile pozniej wszystko zaczyna wracac. Do tego boli prawy bark. Czy paciorkowiec moze atakowac pluca? I dlaczego nawraca? Czy moze byc inna przyczyna? Moje zycie od roku lezy, ja chadzam po lekarzach i lykam tabletki. MAM DOSYC
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Chodzisz po lekarzach więc tam zadawaj te pytania bezpośrednio u specjalistów a nie szukasz pomocy na forum sportowym w dodatku w tak specyficznym temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21749 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Jakieś inne badania robiłeś?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 61 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 973
Wyeliminuj mleko z diety (doroslej osobie do niczego dobrego nie sluzy, a paciorkowce je lubia), a produkty mleczne kupuj bez laktozy. Poza tym musisz wrocic do lekarza.

Pozdrawiam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naderwanie Więzadła Pobocznego Przyśrodkowego, Szczelina pozioma w łąkotce przyśrodkowej

Następny temat

Ból lędźwi,Siłownia,Dojrzewanie

Wiecej